Trwa ładowanie...

Jak z nią rozmawiać i kilka innych rad

Share
Jak z nią rozmawiać i kilka innych rad
d3ancte

Spotykasz się z kobietą od jakiegoś czasu, ale wasz związek się nie rozwija? Twoja partnerka nie jest w ciebie zapatrzona i w ogóle jest coś nie tak? Mamy dla ciebie kilka rad. Oto jak zdobyć jej serce i zawrócić w głowie - w dosłownie jeden wieczór.

Przede wszystkim ubierz rzeczy, w których ona cię najbardziej lubi, nawet jeśli ty wolałbyś coś innego. Takie zagranie na pewno sprawi jej przyjemność i wywoła szczery uśmiech, gdy tylko cię ujrzy.

d3ancte

Pamiętaj o kwiatach - kobiety to uwielbiają, tym bardziej jeśli czasem zdarza jej się powiedzieć, przechodząc koło kwiaciarni – jakie ładne kwiatki! Pamiętaj to są delikatne sugestie, abyś sprawił jej taki podarunek. Dodatkowo mały nawet drobiazg ucieszy ją. Nie musi to być coś drogiego, zawsze liczy się fantazja, a takich mężczyzn kobiety szukają.

Nazywasz ją myszką, kotkiem, żabką - sprezentuj jej małą pluszową maskotkę, z którą będziesz jej się kojarzył, albo cokolwiek co wiesz, że sprawi jej przyjemność. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, nie rób z siebie nagle zakochanego nastolatka, który nie śpi po nocach myśląc o swojej dziewczynie - bo ona odbierze to jako podstęp. Tym bardziej jeśli nie jesteś zbyt wylewny na co dzień.

Jako dorośli ludzie, możecie się wybrać na późną kolacje do jej ulubionej restauracji, albo do miejsca, w którym jeszcze żadne z was nie było. Taka restauracja może stać się „waszym” miejscem, w które będziecie chodzić aby uczcić kolejne rocznice czy ważne wydarzenia w waszym życiu.

Jak już wybierzesz odpowiednie miejsce, to nie zamawiaj piwa, no chyba że twoja towarzyszka jest takim samym smakoszem goryczki jak ty. W drodze wyjątku możesz napić się wina, które będzie bardziej pasować do tak romantycznego wieczoru. Warto wiedzieć, że kobiety z reguły kobiety wolą tą formę trunku.

d3ancte

Zobacz również

*Jak nie zrobić dziecka (jeśli nie chcesz)Jak nie zrobić dziecka (jeśli nie chcesz)*

*Dlaczego kobieta udaje orgazm?Dlaczego kobieta udaje orgazm?*

*Kilka niepisanych zasad randkowaniaKilka niepisanych zasad randkowania*

*Jak ściągnąć na siebie uwagę kobiety?Jak ściągnąć na siebie uwagę kobiety?*

d3ancte

Romansowanie i flirt jest zawsze dobry nawet dla par o długim stażu. Taki wieczór może rozwinąć wasze uczucie, jak i przypomnieć początki waszej znajomości, kiedy to w żołądku czuliście motylki. Nie oszukujmy się z czasem te uczucie mija, a zastępuje dojrzalsza miłość, która wcale nie jest gorsza - po prostu inna...

Jeśli dasz jej odczuć, że jest kimś wyjątkowym dla ciebie, i wieczór który zaplanowałeś jest specjalnie dla niej, zapewne jej uczucia będą silniejsze. Gdy kobieta może czuć się, tą jedyną przy swym mężczyźnie, to na pewno nie uzna tego za żart.

Jeśli zastosujesz te rady, ona nigdy nie zapomni tego wieczoru. Będzie długo wspominać tą wspaniałą noc, opowie o tym swoim przyjaciółkom. Każdy lubi być chwalony. A to jak skończy się ten wieczór, w jej sypialni czy pod drzwiami jej domu - zależy od całokształtu tego spotkania. Pamiętaj o gestach takich jak muskanie jej ramienia, trzymanie za ręce, patrzeniu głęboko w oczy – nie dekolt, ogólnie rzecz biorąc bądź czuły.

Jeśli jest to wasza pierwsza randka pamiętaj o pięciu głównych zasadach:

d3ancte

1- bądź oryginalny, nie powielaj oklepanego schematu
2- rozśmieszaj ją - kobiety uwielbiają się śmiać, zwłaszcza kiedy to ich mężczyzna wprowadza je w taki nastrój
3- bądź nieprzewidywalny, wyzywający, tajemniczy, kobiety lubią odkrywać mężczyzn
4- nie zachowuj się nerwowo
5- przy tych wszystkich radach postaraj się być sobą, bo to jest najważniejsze!

Są to tylko dobre rady, wskazówki. Wiedząc jaka jest twoja dziewczyna sam będziesz wiedział, która z naszych rad ci pomoże, a która nie zrobi na niej żadnego wrażenia. Najważniejsze to dobra komunikacja.

Powodzenia!

Zobacz również

*Jak nie zrobić dziecka (jeśli nie chcesz)Jak nie zrobić dziecka (jeśli nie chcesz)*

*Dlaczego kobieta udaje orgazm?Dlaczego kobieta udaje orgazm?*

*Kilka niepisanych zasad randkowaniaKilka niepisanych zasad randkowania*

*Jak ściągnąć na siebie uwagę kobiety?Jak ściągnąć na siebie uwagę kobiety?*

d3ancte

Podziel się opinią

Share
d3ancte
d3ancte