Trwa ładowanie...
krew
17-10-2008 12:29

Kebab z nieboszczykiem

Kebab z nieboszczykiemŹródło: Jupiterimages
d2rq341
d2rq341

Męskim okiem... * *Wolverhampton poinformowała o orzeczeniu przez sąd zakazu prowadzenia placówek gastronomicznych wobec 45-letniego Jaswindera Singha, przyłapanego przez policję na przygotowywaniu kebabów w pomieszczeniu, w którym na kanapie leżał nieboszczyk.

Policja przybyła do lokalu Singha - Pappu Sweet Centre and Catering - w sierpniu, wezwana w związku z informacją o nagłym zgonie. W kuchni funkcjonariusze zastali zwłoki na kanapie i Singha, spokojnie robiącego kebaby. Był tam również inny mężczyzna, który palił papierosa i spluwał na podłogę. W pomieszczeniu koło kuchni leżał na stole rozmrożony, kapiący krwią kurczak, którego obsiadły muchy.

Nagła śmierć okazała się zgonem z przyczyn naturalnych. Natomiast warunki higieniczne w lokalu skłoniły policjantów do zawiadomienia władz sanitarnych. Okazało się, że w przeszłości Singhowi wielokrotnie zwracano już uwagę na stan higieny w jego lokalu, m.in. w związku ze znalezieniem tam zdechłego szczura czytaj więcej...

Zobacz również:

* Zbyt męskie warzywa!*

d2rq341

* Wegetarianie jedzą noże Wegetarianie jedzą noże*

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

*Męskim okiem... * Oprócz zakazu zajmowania się gastronomią, Singha ukarano też grzywną wysokości 3,8 tys. funtów szterlingów.

Zachowanie brytyjskiego kucharza przyprawia nas o lekkie zakłopotanie. Zdajemy sobie sprawę z konsekwencji pozostawienia nieboszczyka na zewnątrz lokalu, który stałby się – o ironio - żywą antyreklamą menu, nie mniej jednak zakwaterowanie go na zapleczu było decyzją równie bezmyślną. Pozostaje jedynie wierzyć, że obecność zimnej klienteli, nie wpłynęła na serwowanie całkowicie wystudzonych posiłków.

(eMPi, Kabron, PAP)

Zobacz również:

* Zbyt męskie warzywa!*

* Wegetarianie jedzą noże Wegetarianie jedzą noże*

* Szkolenie "wojowników śmierci" Szkolenie "wojowników śmierci"*

d2rq341
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rq341