Trwa ładowanie...
dxsy2lw
Ciekawostki

Kobieta - inwestycja na całe życie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta - inwestycja na całe życie
(Jupiterimages)
dxsy2lw

Jeśli ktoś ci próbuje wmówić, że twoja kobieta to nie wieczna skarbonka, to przestań z nim rozmawiać. Nawet najlepszy związek będzie przeżywał kryzysy, spowodowane znudzeniem kobiety do swojego partnera. To podobno naturalne, że kobieta w pewnym momencie po prostu nudzi się swoim facetem. To znudzenie może spowodować nawet rozpad, wydawałoby się, szczęśliwego związku.

Jeśli przeanalizujesz ostatni miesiąc, góra dwa, i okaże się, że w tym czasie twoja dziewczyna nie dostała żadnego prezentu, to może to być główny powód waszych kłótni. Brytyjscy socjologowie przeprowadzili badania, które miały za zadanie wykazać, co z rzeczy materialnych najbardziej sprawia kobiecie przyjemność.

Okazało się, że kobiety po prostu uwielbiają dostawać prezenty, a co więcej, kiedy ich nie otrzymują zachowują się nieprzewidywalnie. Nawet najmniejszy drobiazg, który otrzymają od swojego mężczyzny sprawia im przyjemność, a wszystkie problemy są odstawiane na bok. Zatem można pokusić się o stwierdzenie, że kobieta to studnia bez dna.

dxsy2lw

* PIENIĄDZE, SEX, WŁADZA >>*
Najgorsze jest to, że drobne prezenty z czasem mogą już nie wystarczać, a wraz ze wzrostem twoich zarobków, będą rosły jej oczekiwania. Drogie ciuchy, buty, zakupy w drogich sklepach i piękny, sportowy samochód. Oczywiście bez wizyty u kosmetyczki nie wyjdzie na żadne spotkanie – przecież jak można samemu robić sobie paznokcie, czy nakładać maseczkę na twarz.

Słowa piosenki Maryli Rodowicz już dawno opisują to zjawisko "Bo to co nas podnieca, to sie nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa. Bo to co nas podnieca, to czasem te jest seks, a seks plus pena kasa, to wtedy sukces jest".

Zobacz również

* Zdrada i jej konsekwencje (średniowiecze)*

* Niemoralna propozycja*

* Co różni mężczyznę od kobiety*

* W poszukiwaniu kobiety idealnej*

dxsy2lw

Podziel się opinią

Share
dxsy2lw
dxsy2lw