Trwa ładowanie...
12-09-2008 15:41

Kobieta potrafi TO robić!

Kobieta potrafi TO robić!
dcka9bi
dcka9bi

Kobiety są specjalistkami w dziedzinie uwodzenia. To nawet nie tak, że lubią pobudzać męskie zmysły, one są od tego uzależnione i dlatego ciągle to robią.

Do pomocy mają wiele narzędzi własnego ciała. Z pewnością należą do nich te, które są wyeksponowane na pierwszym planie, czyli piersi, nogi i tyłeczek. To dopiero początek, ponieważ ich tajnych walorów nie sposób policzyć. Bardzo ważne są usta, oczy, wzrok, włosy a nawet ramiona – o wszelkiego rodzaju wymownych gestach już nie wspomnę.

ZOBACZ 14 ZMYSŁOWYCH KOBIET >>
Same o sobie twierdzą, że każdy facet jest w ich zasięgu. Nie ma różnicy czy ma partnerkę, czy nie. Większość z nich jest tak przekonana o swoich możliwościach, że po prostu bawią się nami. Rasowa kusicielka powinna być odrobinę arogancka. Musi być przebojowa i zmysłowa, a do tego niezbędna jest pewność siebie. Wiedzą, czego chcą i brną do przodu za wszelką cenę. Nie mogą sobie pozwolić, żeby stracić faceta, na którego mają ochotę. W związku z tym, nie kryją się jak szare myszki, tylko emancypują swoimi wdziękami czytaj więcej...

dcka9bi

Jeśli kobieta chce zdobyć mężczyznę, będzie tak długo go męczyła, aż osiągnie czego chce. Wedle niezależnych badań można stwierdzić, że 89% facetów prędzej czy później ulega takim pokusom. Na szczęście można doszukać się usprawiedliwienia. Otóż nieustraszone hormony zazwyczaj wygrywają ze zdrowym rozsądkiem. To nie tak, że nie kochasz swojej kobiety! Ciągłe adorowanie mężczyzny, wywołuje taką burzę hormonalną, że nie jest w stanie jej powstrzymać.

dcka9bi

Czy wiedziałeś, że czekolada, spaghetti, miód lub owoce morza są świetnymi afrodyzjakami? Takie środku są znane w medycynie ludowej różnorodnych kultur świata, począwszy od starożytności do dnia dzisiejszego. Podobno, na kondycję seksualną bardzo dobrze działają jajka, mięso drobiowe, a nawet móżdżek. Ten ostatni może zagwarantować kilkukrotny orgazm podczas nocy. Przyjrzyj się dokładniej potrawom, które będzie serwowała twoja pani.

Dekolt to broń # 1. Żaden wzrok nie ominie takiego widoku. Nie ma większego znaczenia czy biust jest duży czy nie. Gołe ciało jest tym, na co każdy zwróci uwagę. Kobiety to profesjonalistki. Wiedzą jak się zachowywać, kiedy są kuso ubrane. Nie bez kozery, co pewien czas przeciągają się lub schylają czytaj więcej...

dcka9bi

Dlaczego kobiety noszą zawsze błyszczyk w torebce? Właśnie dlatego, że zwilżone usta są o wiele bardziej przez nas zauważane. Sam moment malowania, także pobudza męską wyobraźnię.

Obcisłe obrania, które podkreślają jej sylwetkę zajmują najwięcej miejsca w szafie. Wyeksponowany tyłek jest wykryty ze 150 metrów, przez sokoli wzrok wprawionego chłopiska. Bądź świadomy, że kobieta zawsze widzi, kiedy się na nią patrzysz. Ubierając się w tego typu rzeczy, zdaje sobie sprawę, że będzie w centrum uwagi.

dcka9bi

Perfumy jakich używa, także nie są bez znaczenia. W przypadku, kiedy zapach jest słodki, inaczej działa na twoje zmysły niż ten ostry. Ogromną popularnością cieszą się zapachy bazujące na kwiatowych pąkach. Wiosenne zapachy przyciągają płeć przeciwną. Ty najczęściej kropisz się tylko po porannej toalecie, ona natomiast robi to kilka razy dziennie.

Wystarczy pójść na dyskotekę i od razu widać, która dziewczyna tańczy bo lubi, a która robi małe show, aby przykuć do siebie rzeszę mężczyzn. Erotyczne ruchy, gesty oraz zniewalające spojrzenia, nieustannie towarzyszą jej na parkiecie czytaj więcej...

Elegancki ubiór zawsze był tym, co imponowało mężczyznom. Zadbana kobieta jest bardziej łakomym kąskiem, niż ekspedientka ze sklepu. Garsonka, okulary, torebka i wysokie buty na obcasie są symbolami elegancji i wyrafinowania. To się po prostu podoba i przyciąga niczym nocne światło latające owady.

dcka9bi

Kobieta potrafi być podobna do modliszki, która zabija partnera po stosunku. Nie jest wprawdzie tak brutalna i potrafi zniszczyć tylko serce, a często także i związek. Uważajcie zatem na pokusy pięknych pań, które po chwili przyjemności zapominają o tym co się wydarzyło.

dcka9bi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcka9bi