Kobiety Adolfa Hitlera
Źródło zdjęć: © AFP
Dewiant i okrutny morderca. Egoista, który nie widział nic poza czubkiem własnego nosa. Czy również delikatną i piękną płeć traktował jak pozostałych?
Każdy z nas doskonale wie, kim był Adolf Hiler. Wiemy bardzo dużo o jego rządzeniu i agresywnej polityce zagranicznej, którą prowadził. Jednak czy znamy jakieś fakty dotyczącego jego życia prywatnego, intymnego?
W wielu publikacjach książkowych czy też artykułach prasowych możemy znaleźć sporo informacji na temat jego wieloletniej konkubiny, a potem małżonki, Ewy Braun. Jednak czy była ona jedyną kobietą w życiu Adolfa? Zdecydowanie nie.
Fuhrer jak większość szalonych geniuszów, miał w swoim życiu wiele kobiet, które rozkochiwał w sobie bez pamięci. Domniemywa się również, że nieobce mu były różne dewiacje. Mówi się o stosunkach homoseksualnych oraz koprofilii- zboczenia, w którym bodźcem seksualnym jest kał i czynności z nim związane.
Źródło artykułu: WP Facet