Trwa ładowanie...

Komputery kradną nam dziewczyny!

Komputery kradną nam dziewczyny!Źródło: Jupiterimages
du85p0x
du85p0x

* Męskim okiem *Panowie – prawda jest bolesna: kobiety bardziej niż nas kochają komputery. Ostatnie badania wykazały, że przeciętna Amerykanka spędza więcej czasu z tym urządzeniem, niż z własnym partnerem.

Ankieta przeprowadzona wśród 2600 amerykańskich pracownic biurowych wykazała, że spędzają one z komputerem średnio 9,3 godziny dziennie. Natomiast partnerowi poświęcają zaledwie 3,6 godziny. W dodatku większość pań taki podział czasu odpowiada. Tylko 20 procent badanych chciałoby odwrócić, lub chociaż wyrównać czasowe proporcje.

I nawet biorąc pod uwagę, że na wynik ankiety duży wpływ miał rodzaj wykonywanej przez panie pracy, to i tak mamy się czego obawiać. Jeśli nasza partnerka spędza średnio osiem godzin w pracy przed monitorem, przez następne osiem śpi, cztery spędza na zakupach i poprawianiu urody, to faktycznie dla nas pozostaje niewiele.

W dodatku biorąc pod uwagę jak ważny jest sen i praca, oraz jak istotne dla każdej kobiety są zakupy i kosmetyki – te marne cztery godziny dla nas plasują się gdzieś na szarym końcu potrzeb czytaj więcej...

(eMPi, Kabron)

du85p0x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du85p0x