Trwa ładowanie...
anna prus
01-03-2012 14:03

Męska rozmowa z Anną Prus

Męska rozmowa z Anną PrusŹródło: fot. NM STUDIO/ Łukasz Marciniak
d3lwd0v
d3lwd0v

Jest kobietą stuprocentową. Przekonaj się, co myśli o rozbieranych scenach, jaki jest jej ideał mężczyzny i czym zaskoczy nas w "Kac Wawa". Tego nie przeczytasz nigdzie indziej!

* Facet:* Debiutowałaś na planie filmu "Retrospekcja", później przyszedł sukces "Dzikiego 2", występy w kilku innych serialach, jak "Kryminalni", "Egzamin z życia", "Synowie", "Linia życia" i nominacja do Złotych Kaczek za "Wojnę polsko-ruską". Co uważasz dotychczas za swój największy sukces, z czego jesteś najbardziej dumna?

* Anna Prus:* Każdy projekt, w którym brałam udział, coś mi dał, pozwolił zdobywać doświadczenie i rozwijać się w zawodzie. Jednak najbardziej dumna jestem z Ali, którą mogłam zagrać w filmie Xawerego Żuławskiego "Wojna polsko- ruska". Ta postać jest zupełnie inna niż ja i musiałam włożyć dużo pracy w tę kreację aktorską. Na początku bałam się, że nie poczuję tego dziwnego świata Ali, który tak bardzo odbiegał od mojego. Próby mieliśmy codziennie, jak w teatrze. Stwierdziłam, że muszę iść na całość, że nie mogę zawieść, w końcu za partnerów miałam same znane nazwiska. Nie wiem, kiedy to się stało, gdy Ala stała się częścią mnie. A potem ta nominacja do Złotych Kaczek! To bardzo miłe i motywujące, kiedy twoja praca zostaje doceniona.

d3lwd0v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lwd0v