Trwa ładowanie...

Mężczyzna na rykowisku

Mężczyzna na rykowiskuŹródło: Jupiterimages
d2zhawq
d2zhawq

Częste zmęczenie, dokuczliwe bóle głowy i dekoncentracja, stres, obniżona efektywność w pracy, problemy z potencją i wiecznie poirytowana partnerka, to tylko niektóre znamiona początków poważnego kryzysu.

Zanim jednak niepokój zaprowadzi cię do psychoterapeuty, przeanalizuj potencjalne przyczyny gorszego samopoczucia i problemów w związku. Może się okazać, że wszystkiemu winne jest... chrapanie.

Jeleń na rykowisku

Chrapanie to zjawisko akustyczne, które stanowi zespół zaburzeń oddychania w czasie snu. Kiedy śpimy, mięśnie gardła i podniebienia miękkiego wiotczeją, a przepływające w trakcie oddychania powietrze wprawia je w drgania.

d2zhawq

To dlatego niektórzy z panów wcielają się nocą w rolę jelenia na rykowisku. Wszystko byłoby naturalne, gdyby nie fakt, że człowiek nie zwierzę, a jego okres godowy nie trwa cały rok.

Poza tym basowy dźwięk rzadko służy jako męski dowód zainteresowania, a potencjalną partnerkę raczej odstraszy, niż wzbudzi w niej pożądanie. Warto więc podpytać o swoje zachowanie nocą, zwłaszcza że w niektórych przypadkach chrapanie może dochodzić nawet do 80 decybeli czytaj więcej...

d2zhawq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zhawq