Trwa ładowanie...

Motor przyczyną impotencji

Motor przyczyną impotencjiŹródło: Jupiterimages
d44njle
d44njle

Męskim okiem * * Ci wspaniali mężczyźni na swych ryczących rumakach powinni mieć się na baczności. Jazda motorem może grozić bardzo groźną kontuzją męskiego organu – ostrzegają naukowcy. Również rowerzyści zamiłowanie do dwóch kółek mogą przypłacić problemami natury intymnej.

Francuscy naukowcy postanowili niedawno zbadać przypadki zgłaszane na oddziały pogotowia ratunkowego. Wśród zarejestrowanych zgłoszeń ku swojemu zdumieniu odkryli… niepokojącą liczbę uszkodzeń penisa wśród motocyklistów. Nic dziwnego, że postanowili przyjrzeć się tym kontuzjom dokładniej.

Okazało się, że przyczyną nietypowego urazu jest to, że kierowcy motocykli uderzają kroczem w zbiornik paliwa ilekroć napotkają na swojej drodze przeszkodę. Okazuje się, że może to prowadzić do krwotoków, pęknięć i skaleczeń. Zdaniem naukowców może to mieć poważne skutki dla przyszłego życia rodzinnego miłośników jednośladów.

d44njle

Francuzi wcale nie odkryli jednak Ameryki. Badanie kontuzji krocza od dawna pozwala bowiem patologom z miasta Izumo w Japonii ustalić kto w chwili wypadku prowadził motocykl, a kto siedział z tyłu.

To że nie jeździcie motorem wcale nie chroni waszego ptaszka przed urazami. Lekarze z Trondheim odkryli niedawno zespół objawów zwany fachowo „penisem rowerzysty”. Po przebadaniu 260 kolarzy, uczestników wyścigu na 540 km ustalili, że większość zawodników w wyniku ucisku na nerw ma kłopoty ze wzwodem. U 13 procent badanych dolegliwość ta utrzymywała się przez ponad tydzień, a u kilku nawet przez osiem miesięcy.

Trzeba przyznać, że wyniki badań skutecznie zniechęciły nas do dwóch kółek. Wnętrze samochodu jak się okazuje o wiele skuteczniej chroni męskość. Swoją drogą ciekawe jednak, czy podobne urazy w dawnych czasach dotyczyły również kawalerzystów. Bo co prawda ułani znani byli z fantazji i umieli nieźle szarżować, ale podejrzanie często posługiwali się w boju zastępczą, drewnianą lancą.

_ (eMPi, Kabron)_

d44njle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44njle