Trwa ładowanie...

Na co kobiety wydają pieniądze!

Share
Na co kobiety wydają pieniądze!Źródło: Thinkstock
d3z3ltc

Kobieca "oszczędność" jest przedmiotem licznych żartów. Panowie często śmieją się przez łzy, opowiadając swoim kolegom, jak to żona wyszła na zakupy sześć godzin temu, albo jak to naukowcy odnaleźli punkt G (gdzie był przez te wszystkie lata? Na końcu słowa shopping...)

Żart z punktem G ma również swoje drugie oblicze - według "Daily Mail", 4 na 10 Brytyjek postawionych przed wyborem: seks lub zakupy, wybiera to drugie. Więcej, badacze zauważają, że grasowanie po butikach i galeriach handlowych może wymknąć się spod kontroli, przekształcając się w poważne uzależnienie. Z objawami podobnymi do alkoholizmu, czy seksoholizmu...

*NA CO WYDAJĄ PIENIĄDZE? >> * Z kolei, w "Showbizspy.com" przeczytać można wypowiedź znanej celebrytki Kim Kardashian, która stwierdza, że niestety nie mogłaby zostać zakonnicą, ponieważ nie przeżyłaby rozłąki z zakupami. "Sądzę, że wytrzymałabym jakoś w celibacie, ale życie bez wydawania pieniędzy byłoby naprawdę ciężkie...".

[

]( #opinions )

d3z3ltc

Zdaje się, że 40% Brytyjek popiera pannę Kardashian. Nie ma niestety dokładnych danych obrazujących preferencje Polek, jednak w coraz bardziej zunifikowanym świecie, można zaryzykować stwierdzenie, że wynik byłby zbliżony lub odrobinę mniejszy od "brytyjskiego".

Pozostaje pytanie - co panie widzą w tych nieszczęsnych zakupach? I, co chyba najważniejsze, na co wydają pieniądze? Po odpowiedzi, zapraszamy do naszej galerii... czytaj więcej...

d3z3ltc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z3ltc
d3z3ltc