Trwa ładowanie...

Najgłupsze miejskie legendy o... seksie!

Najgłupsze miejskie legendy o... seksie!Źródło: Jupiterimages
duktmrs
duktmrs

„Dziennik” opublikował niedawno najgłupsze miejskie legendy o seksie. Niezwykle obeznana w takich sprawach redakcja serwisu Facet, postanowiła ustosunkować się do tych opowieści.

To, że ludzie zawsze są żądni tanich sensacji jest sprawą oczywistą i starą jak świat. Od wieków, krążyły opowieści o rozmaitych rzeczach, które mogą wydarzyć się w ciemnych zakamarkach miejskich ulic.

Taka już jest zasada, że najbardziej działająca na wyobraźnie jest zbrodnia i to zbrodnia połączona z seksem. Przedstawiamy listę tzw. Urban legends , które mimo swojej wyjątkowej absurdalności ciągle znajdują amatorów.

duktmrs

Zapraszamy do oglądania wszystkich poszukiwaczy mocnych wrażeń i wszelkich absurdów:

  1. Czarna Wołga Jak podaje „Dziennik” w latach sześćdziesiątych ludzie karmili się opowieścią o Czarnej Wołdze kursującej po ulicach miast i porywającej dzieci. Jednak historia Czarnej Wołgi jest starsza i trochę bardziej zawiła.

Jak donoszą świadkowie ( i niektórzy historycy), Czarna Wołga, rzeczywiście krążyła po ulicach miasta. Tym miastem była stolica ZSRRMoskwa. Wszystko działo się w pod koniec lat 40-tych i na początku 50-tych czytaj więcej...

duktmrs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duktmrs