Najlepsze słuchawki dla biegacza. Nigdy nie wypadają z uszu

Muzyka jest nieodłącznym towarzyszem sportu oraz drugim trenerem. Podczas biegania dla wielu jest wprost niezbędna, jednak bez odpowiednich słuchawek to dosyć trudne, zwykłe po prostu wypadają w biegu. Słuchawki sportowe są rozwiązaniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyka nieodłącznie towarzyszy bieganiu
Muzyka nieodłącznie towarzyszy bieganiu (iStock.com, Fot: Ivanko_Brnjakovic)
WP

Ile razy zdarzyło ci się biegać, a słuchawki ciągle wypadały z uszu? To potrafi być naprawdę irytujące. Warto zainwestować parę złotych w odpowiednie słuchawki i pozbyć się tej uciążliwości.

Jeśli biegasz w porach obfitych w opady śniegu czy deszczu, to na pewno potrzebujesz słuchawek wodoodpornych. Ten model jest bezprzewodowy, co zwiększa komfort użytkownika. Słuchawki posiadają również wbudowany mikrofon, więc nie ma problemu z rozmową przez telefon.

WP

Muzyka podczas biegania jest bardzo ważna, pamiętajcie jednak, żeby nie słuchać jej zbyt głośno. Należy uważać na otoczenie, a głośność dostosować tak, aby słyszeć samochody i cały ruch drogowy. Słuchawki powinny posiadać wbudowaną możliwość regulacji natężenia dźwięku, w tym przypadku mały "pilot" znajduje się na kablu łączącym ze sobą słuchawki.

WP

Jeżeli preferujecie trochę większe słuchawki, to mamy coś dla was. Większe słuchawki to przede wszystkim lepsza jakość dźwięku. Ich dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia wszystkich funkcji na słuchawce, bez potrzeby "pilota".

Potrzebujesz wyśmienitej jakości dźwięku nawet podczas joggingu? Takie będą kosztować trochę więcej, ale warto wydać w zamian za odpowiednią jakość i funkcjonalność. Są również wysoce komfortowe, dzięki czemu dłuższe dystanse nie będą męczące dla uszu.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP