Trwa ładowanie...
30-09-2008 10:32

Narzeczone z importu

Narzeczone z importuŹródło: Jupiterimages
dpq1bgn

Męskim okiem... * *W serbskich wioskach brakuje panien. Tymczasem sfrustrowani panowie nie wiedzą jak sobie radzić z brakiem odmiennej płci. Dlatego rząd Serbii postanowił zareagować na tę kryzysową sytuację i powołał narodowy program sprowadzania do Serbii panien z innych krajów.

Zeljko Vasiljevic, Ssekretarz stanu do spraw społecznych w serbskim rządzie przyznaje, że na prowincji w jego kraju mieszka bardzo wielu samotnych młodych mężczyzn.

Wszyscy oni marzą o małżeństwie, ale nie mogą znaleźć odpowiednich kandydatek na żonę.

dpq1bgn

Remedium na ich kłopot mają być panny na wydaniu sprowadzone do Serbii z innych krajów. Przedstawiciele serbskiego parlamentu podjęli już rozmowy z rządami Ukrainy, Mołdawii i Rosji.

Rozważają również poproszenie o pomoc bardziej odległe kraje – Wietnam, Birmę i Kambodżę. W tych krajach odnotowuje się bowiem znaczną „nadwyżkę” pań.

Bardzo nam się podoba inicjatywa rządu Serbii. Pomysł na import narzeczonych jest doskonałym przykładem realizacji w praktyce programu „opiekuńcze państwo”.

O wiele lepszym niż reforma służby zdrowia, czy podwyżki dla górników. Gdyby jakiś czas temu nasi politycy mieli podobny pomysł, kto wie, czy RP numer IV nie trwałaby szczęśliwie po dziś dzień.

(eMPi, Kabron)

dpq1bgn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpq1bgn