WP

Nie tylko praktyczne, ale i eleganckie. Rękawiczki dla faceta

Wysoki komfort noszenia, miękka wyściółka i przede wszystkim doskonała izolacja przed chłodem to podstawa jesiennych rękawiczek. Jeśli dorzucimy do tego elegancki wygląd i wyjątkową wytrzymałość, powstaną perfekcyjne rękawice dla faceta. Przejrzyj nasze propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rękawiczki dla faceta powinny być wytrzymałe i eleganckie
Rękawiczki dla faceta powinny być wytrzymałe i eleganckie (Pixabay.com)
WP

Niezależnie od materiału, który wybierzesz, jesienne rękawiczki powinny być na tyle grube, by skutecznie izolowały od chłodu i jednocześnie muszą zapewniać wentylację, dzięki czemu dłonie nie będą się pocić.

Skóra jest ponadczasowa

WP

Jesienią dobrze sprawdzi się skóra. Dobrze impregnowana ochroni przed chłodem i zapewni dużą wytrzymałość. Dodatkowo ten materiał świetnie współgra z każdym strojem, zarówno tym oficjalnym, jak i stylizacjach casualowych. Każdy facet powinien mieć w szafie choć jedną parę skórzanych rękawic na wszelki wypadek.

Wybierając parę na jesień, należy ustrzec się przed pokusą kupowania rękawic ze zbyt grubą wyściółką, która przyda się również zimą. W efekcie może się okazać, że noszenie ich przy zmiennej, jesiennej pogodzie będzie równie niekomfortowe co chodzenie z gołymi rękoma. Na szczęście nawet z pozoru cienkie skórzane rękawiczki dobrze izolują od chłodu.

WP

Skórzane rękawiczki są nieco droższe od materiałowych, jednak są o wiele bardziej eleganckie. Warto pamiętać, że kolor skóry powinien współgrać z resztą skórzanych elementów – paskiem spodni i zegarka oraz butami.

Pixabay.com
Podziel się

Praktyczna wełna

WP

To podstawa w przypadku rękawiczek jesiennych lub zimowych. Pasuje do większej liczby stylizacji, zapewnia odpowiedni komfort i ciepło. Ich struktura, w zależności od zastosowanego materiału i poszczególnych warstw zapewnia mniejszą lub większą przepuszczalność powietrza.

Shutterstock.com
Podziel się

Szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że wełniane rękawiczki sprawdzają się w większej liczbie stylizacji, niekoniecznie tych najbardziej eleganckich. Dodatkowo niska cena sprawia, że można zaopatrzyć się w kilka par, które dopasujesz do stroju na każdą okazję.

WP

Jesienią dobrze sprawdzą się również rękawiczki bez palców. Nie trzeba będzie zdejmować ich z dłoni, by na przykład napisać wiadomość na smartfonie. Cechuje je o wiele większa wygoda noszenia, jednak kosztem dużo mniejszej izolacji cieplnej. Niemniej jednak czyni to z nich doskonały model na jesienne chłodne poranki.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP