Trwa ładowanie...
inne
16-11-2006 09:30

Ona daje ci znak

Ona daje ci znakŹródło: AFP
d33miv5
d33miv5
(fot. AFP)
Źródło: (fot. AFP)

Podobasz się, ale tego nie widzisz? Może czekasz, aż ona podejdzie i powie: „Mam na Ciebie ochotę” Nic bardziej błędnego. Większość pań tak nie robi. Wręcz przeciwnie, milczą jak grób, albo mówią: „On nie jest w moim typie”. Jednak ich ciała wysyłają znaki. Drobne zachęty. Zrób pierwszy krok i naucz się je rozpoznawać. Kto wie, może staniesz się w tym mistrzem?

Strój

Czy nie zauważyłeś, że ona zaczęła coraz bardziej dbać o to, co na siebie wkłada? Buty na obcasie, obcisłe spodnie, bluzka z dekoltem?

d33miv5

Czy wcześniej też się tak ubierała? Czy może zaczęła się tak ubierać od niedawna i to specjalnie dla Ciebie? Sprawdź to, pamiętaj jednak, że kobiety umieją dobrze grać tą kartą, dlatego jeśli ona jest twoją uczennicą, albo pracownikiem, to bądź ostrożny.

Dystans

Czy kiedy rozmawiacie ona staje blisko, może nawet na wyciągnięcie ręki? To dobry znak. Im mniejszy jest dystans między wami, tym wasz kontakt staje się intymniejszy. Jeśli ona podchodzi do ciebie na odległość mniejszą niż metr, to znaczy, że weszła w twoją strefę intymną. Z tej odległości możesz wyczuć jej zapach, może nawet czujesz ciepło ciała. Jeśli jednak zauważyłeś, że staje zawsze w odległości większej niż trzy metry, to znaczy, że musi jeszcze do ciebie przywyknąć.

Postawa

d33miv5

* Punkt G znajduje się we Włoszech! Punkt G znajduje się we Włoszech!*

* Kobiece piersi - męska pasja Kobiece piersi - męska pasja*
Czy ona wyprostowuje się na twój widok? Może wciąga przy okazji brzuch, albo przenosi ciężar ciała na jedną z nóg i kładzie rękę na biodrze? To znak, że chce wyglądać atrakcyjnie i eksponuje swoje walory. Pamiętaj jednak, postawa „z ręką na biodrze” to bardzo pewna postawa. Może ona myśli, że owinie cię wokół palca? Uważaj.

d33miv5

Gesty

Istnieje cała gama gestów, świadczących, że masz u niej szansę. Czy ona na twój widok porządkuje swój wygląd (poprawia ubiór, zdejmuje niteczkę z bluzki)? A może odrzuca głowę do tyłu i odgarnia włosy ukazując ci swoją szyję? Pamiętaj, to jak gdyby mówiła: „Jestem atrakcyjna, zobacz”.

Mimika

Czy widziałeś kiedyś pantomimę? Niczego nie mówią, ale potrafią wszystko pokazać. Teraz wyobraź sobie, że ona jest mimem. Przez chwilę przypatrz się jej twarzy. Jeśli słuchając cię ślini usta i przygryza wargi, to bardzo, bardzo dobrze. Takie rozchylone wilgotne usta mogą sprawić, że pomyślisz o innych równie pięknych miejscach jej ciała. Znawcy tematu twierdzą, że przyrodzie chodziło właśnie o to!

Oczy

Mężczyźni szaleją na punkcie zalotnych spojrzeń. Sprawdź, czy ona nie uwodzi cię oczami. Czy przypadkiem nie muska cię wzrokiem, by potem odwrócić głowę w bok? Nagle masz odczucie, jakbyś ją podglądał? Nie przejmuj się, to taka gra.

„Czy te oczy mogą kłamać?” Oczywiście, ale jest to niezmiernie trudne. Ruchy źrenic są mimowolne, zależą od oświetlenia, nastroju, także od tego czy jesteśmy pod wpływem używek. Czy jej źrenice rozszerzają się na twój widok? Jeśli tak jest to znaczy, że jesteś dla niej naprawdę atrakcyjny.

d33miv5

Pamiętaj, że to, co przeczytałeś to dopiero podstawy. Nie zawsze ocenisz sytuacje na podstawie jednego gestu, nie zawsze też jest on związany ze stu procentową akceptacją twojej osoby jako potencjalnego partnera. Jednak, jeśli będziesz ćwiczył swój zmysł postrzegania, masz szansę wspomóc twoją intuicję, a co za tym idzie stać się przebieglejszym graczem tej nieprzerwanej, subtelnej, erotycznej gry.

* Punkt G znajduje się we Włoszech! Punkt G znajduje się we Włoszech!*

* Kobiece piersi - męska pasja Kobiece piersi - męska pasja*

d33miv5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33miv5