Trwa ładowanie...

Oni kochają grube kobiety!

Oni kochają grube kobiety!Źródło: Jupiterimages
d3mj7md
d3mj7md

Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się z tłumu. Wyglądem przypominają typowych informatyków. Chudzi, często w staromodnych okularach, w pracy nierzadko pracują w klapkach. Jednak pod tą niepozorną powierzchownością skrywa się ich druga natura. Dla niektórych dziwna, dla innych odstręczająca, a dla ich ofiar okrutna.

Feedersi (z ang. dokarmiacze, tuczyciele) to miłośnicy bardzo grubych kobiet. Choć niektórzy uważają to za niepozorny fetysz, w gruncie rzeczy jest to potężna dewiacja.

Feedersi to osoby o poważnych zaburzeniach preferencji seksualnych polegających na osiąganiu podniecenia seksualnego poprzez kontakt z osobą nadmiernie otyłą. W większości odnotowanych przypadków mamy do czynienia głównie z mężczyznami. Jednak istotą tego problemu jest nie tylko samo napawanie się i podniecanie widokiem grubej kobiety, ale przede wszystkim celowe i świadome doprowadzanie jej do takiej kondycji fizycznej.

Panie, które najczęściej stają się partnerkami feedersów (gainerkami) to kobiety pełne kompleksów, nienawidzące własnego ciała i jego ułomności, często mające problemy z nadwagą.

d3mj7md

Feeder i gainer pozostają względem siebie w zależności zbliżonej do tej, jaka łączy kata i jego ofiarę w związku sado-masochistycznym: on zmusza ją do jedzenia coraz to większej ilości dań podczas spożywania posiłku, z kolei ona niemalże błaga go o to by w końcu pozwolił jej odejść od stołu i skończyć posiłek

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d3mj7md
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mj7md