Trwa ładowanie...

Orgazm na zapchany nos

Orgazm na zapchany nosŹródło: Jupiterimages
d16isui
d16isui

Męskim okiem *
*
Rewelacyjna wiadomość dla wszystkich, którzy zamiast sterczeć w kolejce do lekarza wolą leczyć się domowymi sposobami. Dzięki najnowszemu odkryciu specjalistów do listy domowych zabiegów możecie dopisać… masturbację. Okazuje się bowiem, że skutecznie pomaga ona walczyć z katarem.

Autorem tej rewolucyjnej terapii jest neurolog z irańskiego Uniwersytetu Medycznego w Tabrizie. Na łamach periodyku zatytułowanego "Journal of Medical Hypothesisi" opisał on wyniki swoich badań, według których wywołana w dowolny sposób ejakulacja przynosi ulgę w przypadku obrzęku śluzówki nosa. Badania przeprowadzone na grupie osób cierpiących na katar sienny potwierdziły, że osobom tym znacznie lżej oddycha się po osiągnięciu orgazmu.

Ha! Nic dodać, nic ująć! Może jedynie tyle, że – zgodnie z tym co od dawna powtarzają nam wszyscy lekarze – równie istotna, o ile nawet nie istotniejsza niż samo leczenie jest profilaktyka. A zatem warto regularnie dbać o stan swojego zdrowia – czy to samemu, czy w grupie równie zapobiegliwych przyjaciół.

I jeszcze jedna refleksja, która nasuwa się nam niemal automatycznie: skoro dziś zwykły orgazm leczy z kataru, to któż potrafi przewidzieć co będzie jutro? Może okaże się na przykład, że bardziej sprośne i świńskie figle są skutecznym antidotum na świńską grypę? Na wyniki kolejnych badań czekamy rozgorączkowani i podnieceni!

(eMPi, Kabron) ZOBACZ TAKŻE: * LUKSUS, KTÓRY WZBUDZA POŻĄDANIE >>*

d16isui
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16isui