Trwa ładowanie...

Oznaki niewierności

Share
Oznaki niewierności
Źródło: Jupiterimages
d2kj6vh

Kobietom trudniej jest zdradzać z powodu roli, jakie odgrywają w społeczeństwie. Matki, żony i pracownice. Przeszkodą jest notoryczny brak czasu. Jak znaleźć go dla kochanka? Jeśli już znajdują, to po cichutku. Tolerancja społeczna dla zdradzającej kobiety jest znacznie mniejsza niż dla zdradzającego mężczyzny.

W przeciwieństwie do mężczyzn, nie chwalą się swoimi sukcesami, starają się ukryć swą niewierność nawet przed najbliższym otoczeniem. Są zdecydowanie bardziej dyskretne niż faceci. Mają też większe niż oni opory moralne. Panuje stereotyp, że niewierna kobieta to zdzira, zaś mężczyzna zaliczający wiele kobiet to macho. Panie należą do płci wierniejszej. Błędem jest jednak tkwić w przekonaniu, że waszemu związkowi, niewierność nie zagraża.

Panie nieco inaczej, przeżywają kryzys wieku średniego. Są oczywiście wyjątki. Również one szukają ukojenia w ramionach młodszego mężczyzny. Chcą sobie udowodnić, że dalej są atrakcyjne, i że ktoś ich pożąda. Jest parę znaków, które mogą wskazywać, że twoja kobieta ma romans.

d2kj6vh

Zazwyczaj pierwsze oznaki są bardzo subtelne. Nasz partnerka jest rozkojarzona. Możemy zauważyć półuśmiech błąkający się po jej twarzy. Ucieka myślami. Nie potrafi skoncentrować się na najprostszych czynnościach. Bywa nerwowa i jeśli ją uważnie poobserwujemy, w jej spojrzeniu i gestach widać lekkie oznaki poczucia winy. Nie słucha tego, co do niej mówimy. Zachowuje się inaczej niż zwykle.

Może to przybierać dwie, zupełnie odmienne formy. Niewierna może być zaskakująco miła i wielkoduszna. Z większy zaangażowaniem dbać o ciebie i twoje wygody -np. śniadanie do łóżka, przyrządzanie ulubionych dań. Może też bardziej niż dotychczas przykładać się do obowiązków domowych. Postępując w ten sposób chce ci wynagrodzić swój skok w bok i zagłuszyć wyrzuty sumienia.

d2kj6vh

Druga opcja jest dużo gorsza. Kobieta staję się opryskliwa i nieprzyjemna. Wszystko, co robimy i mówimy podlega krytyce. Wytyka nam nasze wady, zarzuca brak zorganizowania. Wyciąga na wierzch wszystkie twoje przewinienia i grzechy z przeszłości. Jest arogancka i usilnie stara się sprowokować kłótnie.

d2kj6vh

Kolejne niepokojące objawy to unikanie zbliżenia. Kobieta przejawia niechęć do seksu. Niektóre panie wymyślają wymówki takie jak: ból brzucha, głowy czy ciężki dzień. Inne z pełną premedytacją winną obarczają faceta. Próbuje udowodnić, że w ogóle się nie stara i że potrzebuje jej tylko do jednego. Jeśli już dojdzie do stosunku, widać wyraźną różnice. Zazwyczaj jest chłodna i opanowana.

Nagle przestaje jej zależeć na spędzaniu czasu z tobą. Wieczory poświęca na spotkania z „przyjaciółkami”. Bezustannie znajduje preteksty do wyjścia. Zazwyczaj są to bardzo ważne, niecierpiące zwłoki sprawy. Wspólne wyjścia, nie wchodzą w grę. Ukochana zaczyna przejawiać irytacje. Daje ci do zrozumienia, że nudzi ją twoje towarzystwo. Jest przewrażliwiona i nie w humorze.

Dotychczas punktualna, nagle z niczym nie może zdążyć. Ma na głowie mnóstwo spraw. Często musi zostawać do późna w pracy. Dodatkowe nadgodziny tłumaczy krokiem do przodu, w jej karierze. Jeśli protestujesz zarzuca ci, że nie pozwalasz jej się rozwijać i tłamsisz jej osobowość. Prosi o cierpliwość i wyrozumiałość.

Dużo czasu zajmują jej rozmowy telefoniczne. Często, gdy jesteś w pobliżu milknie w pół zdania, lub wychodzi do drugiego pokoju. Pisze mnóstwo smsów, jednak jej skrzynka odbiorcza i nadawcza są ciągle puste. Komórkę trzyma blisko przy sobie, z wyłączonym dźwiękiem.

d2kj6vh

Zdradzająca kobieta bardzo często dość radykalnie zmienia swój wygląd. Jakby chciała grać kogoś innego niż jest w rzeczywistości. Zamienia np. wytarte jeansy na wydekoltowane sukienki. Przesadnie dba o siebie. Kupuje karnet na siłownie. Chodzi do kosmetyczki i fryzjera częściej niż przedtem. Używa innych perfum i lepszych kosmetyków.

Jeśli uda ci się w porę dostrzec te oznaki, masz szanse uratować swój związek. Zanim jednak podejmiesz walkę zastanów się dobrze czy jest, o co. Jeśli zdradziła raz, jaką masz pewność, że to się nie powtórzy?

d2kj6vh

Podziel się opinią

Share
d2kj6vh
d2kj6vh