Trwa ładowanie...
d2c20wg
Ciekawostki

Pralka równouprawnienia

Share
Pralka równouprawnienia
Źródło: Jupiterimages
d2c20wg

* Męskim okiem * Sprawiedliwy podział obowiązków jest podstawą każdego udanego związku. Czasem jednak w każdym budzi się ochota, aby trochę poleniuchować, a kwestię domowych porządków zepchnąć na partnera. Nic z tego – w XXI wieku na straży równości stanie nawet sprzęt AGD.

Już niedługo zwykła domowa pralka będzie równie czujna, co robot R2D2 z „Gwiezdnych Wojen”. I nie pozwoli na to, żeby któreś z domowników się przemęczało. Dzięki sensorowi identyfikującemu domowników przez odcisk linii papilarnych dbać będzie o to, żeby pranie robili na zmianę.

Pralkę o dość jednoznacznej nazwie „Twoja kolej” wyprodukowała hiszpańska firma. Jej twórca – Pep Torres – zaprojektował urządzenie tak, by nie pozwalało tej samej osobie użyć go dwa razy pod rząd. Oprogramowanie rozpoznaje odcisk palca i umożliwia włączenie pralki tylko wtedy, gdy przycisk „start” naciska inna osoba niż poprzednim razem. Nowe sprzęt AGD stał się ponoć świetnym prezentem, który kobiety kupują swoim partnerom z okazji „dnia mężczyzny”.

d2c20wg

Na szczęście jak w każdym systemie i w tym znajduje się luka – urządzenie co prawda kontroluje kto włącza przycisk, ale nie ma zielonego pojęcia kto segreguje pranie i wkłada je do bębna.

Zobacz również

* Przeprawa po agencjach towarzyskich*

* Najstarszy zawód świata - początki*

d2c20wg

* Jak nie zrobić dziecka (jesli nie chcesz)*

* Seks i religia: Seks z Żydówką Seks i religia: Seks z Żydówką*

*Dlaczego warto uprawiać seks?Dlaczego warto uprawiać seks?* * Męskim okiem * Nowa pralka zdaniem producentów ma być zapowiedzią „Końca mężczyzny macho w domu”. Wszystko ładnie i pięknie, ale nurtuje nas jedna, zasadnicza kwestia: przecież to właśnie do kobiet należy 80-90 procent wszelkich ubrań znajdujących się w każdej szafie.

Bo to kobiety odczuwają nieustającą potrzebę przebierania się w coraz to inne ciuchy. Mężczyźni zazwyczaj noszą to samo i tak długo aż nie rozejdzie się na szwach i samo z nich nie spadnie.

d2c20wg

Skoro więc kobiety mają więcej ubrań i częściej się przebierają, to również częściej piorą. Co w takim razie zrobi zdesperowana kobieta, kiedy jej partner pojedzie w delegację, a pralka odmówi wyprania poplamionej sukienki?

Filmowe czarne charaktery w takiej sytuacji zazwyczaj obcinają pokonanemu bohaterowi palec i przykładają go do czytnika. Oby do podobnych scen nie doszło również w naszych łazienkach.

(eMPi, Kabron)

Zobacz również

* Przeprawa po agencjach towarzyskich*

* Najstarszy zawód świata - początki*

* Jak nie zrobić dziecka (jesli nie chcesz)*

* Seks i religia: Seks z Żydówką Seks i religia: Seks z Żydówką*

*Dlaczego warto uprawiać seks?Dlaczego warto uprawiać seks?*

d2c20wg

Podziel się opinią

Share
d2c20wg
d2c20wg