Trwa ładowanie...

Putin masowo kupuje domeny internetowe!

Putin masowo kupuje domeny internetowe!Źródło: AFP
d3ldctp
d3ldctp

Opadły piłkarskie emocje i nikt już nie pamięta o ośmiornicy Paulu - być może nawet nikt by nie zauważył, gdyby ją zjedzono. Mało kto wie, że morski prorok otrzymał "propozycję" od samego Władimira Putina. Chodzi o wybory prezydenckie w Rosji w 2012 roku.

To, czy kandydatem na prezydenta będzie premier Putin czy też urzędujący prezydent Dmitrij Miedwiediew będzie ubiegał się o reelekcję, jest owiane tajemnicą. Obaj panowie nagabywani w tym temacie przez ciekawskich dziennikarzy unikają jak ognia jednoznacznych deklaracji. Być może wystartują obaj?

Odpowiedź może być znana przez Paula, który dokonał wyboru między ostrygami z puszki z wizerunkiem jednego z polityków. Jego wybór jednak owiany jest tajemnicą i nie odbywał się w świetle kamer. A przynajmniej nie wie o nim opinia publiczna, bo kiedy Władimir Putin dowiedział się o fakcie, zaproponował głowonogowi dożywotnią pensję, gdyby jego życie było ponownie zagrożone przez rozwścieczonych kibiców i ich niepohamowane apetyty na owoce morza. Czyżby rosyjski premier wiedział coś więcej?

d3ldctp

O kolejnej przesłance wskazującej na wysokie prawdopodobieństwo kandydatury Putina, donosi portal Gazeta.ru. Okazało się, że Federalna Służba Ochrony już zarezerwowała kilka domen internetowych, których nazwy świadczą o tym, że Putin zamierza powrócić na stanowisko prezydenta Rosji. W innym przypadku, do czego miałyby służyć takie domeny, jak: Putin-2012.rf, Putin2012.rf czy Premier2012.rf?

Portal zauważa również, że żadna z zarejestrowanych domen nie zawiera wyrazu "Miedwiediew", co może świadczyć o tym, że obecny prezydent nie będzie jednak kandydował. Czyżby "dżentelmeńska umowa" między Putinem i Miedwiediewem, zgodnie z którą tylko jeden z nich będzie walczyć o prezydenturę, miała w aneksie tajny protokół, że będzie to urzędujący premier?

Co ciekawe oprócz wspomnianych oficjalnie brzmiących domen postawiono także na PR i zarezerwowano również domeny o nazwach PutinTigry.rf, Putin Tigers.rf oraz Putin.Belukha.rf i Putin Beluga.rf. Nazwy pozwalają twierdzić, że strony WWW, które powstaną, będą nawiązywać do wizerunku macho i poskromiciela dzikich zwierząt, tak lubianego przez obecnego premiera Federacji.

Czy Dmitrij Miedwiediew już powinien szukać sobie nowej posady?

d3ldctp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ldctp