Trwa ładowanie...

Randki zgodne z grupą krwi

Randki zgodne z grupą krwiŹródło: Jupiterimages
d3071tr
d3071tr

Umawiając się na randkę, Japończycy zwracają uwagę na grupę krwi osoby, którą chcą poznać bliżej - informuje serwis BBC News.

Mimo braku naukowych podstaw, w Japonii szeroko rozpowszechniony jest pogląd, że grupa krwi wpływała na osobowość, co rzutuje na życie, pracę i miłość.

Podczas urządzanych - jak w wielu innych krajach świata - sesji szybkich randek, kobiety starają się znaleźć partnera z grupą krwi A lub AB. Według powszechnego przekonania, na osobach z grupą A można polegać, są też skłonne do poświęceń, choć zarazem są powściągliwe i łatwo je zmartwić.

Osobom z grupą krwi O przypisywana jest stanowczość i pewność siebie. Grupa AB zachowuje równowagę i jest logiczna, ale traktuje innych z rezerwą. Grupa B to "czarne owce" - ekscentryczni, egoistyczni wolnomyśliciele.

Temat grup krwi często gości na łamach japońskich pism kobiecych, również pracodawcy pytają ubiegających się o zatrudnienie o ich grupę krwi. Pojawił się nawet termin na określenie molestowanie związanego z grupą krwi -"burahara". Poprzedni premier Japonii, Taro Aso, ujawnił swoją grupę krwi (oczywiście A) w internecie - licząc, że poprawi to jego szanse w wyborach.

_ (PAP)_

d3071tr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3071tr