Trwa ładowanie...
facet
03-10-2023 12:56

Rewolucyjna kapsułka, dzięki której poczujesz się odświeżony następnego dnia.

Myrkl to preparat, który w ciągu 30 minut od spożycia zmniejsza o połowę stężenie alkoholu we krwi, a po godzinie ta obniżka wynosi już 70 proc. To szwedzki suplement Myrkl, który zawiera wyselekcjonowane bakterie probiotyczne, ułatwiające rozkład alkoholu w organizmie. Preparat może zmniejszać nieprzyjemne objawy po spożyciu alkoholu, takie jak na przykład: ból głowy, nudności, uczucie rozbicia, a może też przeciwdziałać obciążeniu i uszkodzeniu wątroby. Producenci zapewniają, że Myrkl nie jest zachętą do picia, bo alkohol szkodzi w każdej postaci. To ułatwienie życia osobom, które okazjonalnie sięgają po drinka, np. w sytuacjach towarzyskich.

Materiał sponsorowany przez MagnaPharm Poland sp. z o.o.
 Źródło: Adobe Stock
d14r8nn
d14r8nn

Jak to działa?

Preparat Myrkl to produkt, który zawiera opatentowaną formułę AB001™ - sfermentowane otręby ryżowe zawierające bakterie Bacillus, L-cysteinę i dekstrynę. Przebadana naukowo formuła AB001™ może zmniejszać negatywny wpływ spożycia alkoholu na wątrobę i ogólne samopoczucie[1]. Zawarta w kapsułce Witamina B12 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Nad skutecznością tej unikalnej formuły AB001™ pracowano w laboratoriach badawczo-rozwojowych przez ponad 30 lat. Opracowane badanie kliniczne zostało zrecenzowane i opublikowane w Journal of Nutrition & Metabolic Insights w czerwcu 2022[2] [3].

By docenić działanie preparatu, trzeba prześledzić typową drogę alkoholu w organizmie. Trafia on do wątroby, gdzie jest następnie metabolizowany i rozkładany na aldehyd octowy, z którego w wątrobie wytwarza się kwas octowy. I to on właśnie jest odpowiedzialny za złe samopoczucie i osłabienie organizmu "następnego dnia". Tak nie musi być, gdy do tego procesu włączy się formułę AB001™ - wtedy sytuacja zmieni się na korzyść naszego organizmu. Formuła AB001™ działa już w jelicie cienkim, gdzie jest aktywowana. I tam rozkłada alkohol na wodę i dwutlenek węgla, zanim alkohol zdąży dotrzeć do wątroby. Mówiąc prosto: bakterie zawarte w formule AB001™ ułatwiają metabolizowanie alkoholu zanim dostanie się on do wątroby. W tym procesie praktycznie nie występuje – albo w minimalnej ilości – wytwarzanie aldehydu i kwasu octowego przez wątrobę. Dodatkowo zawarta w preparacie wysoka dawka witaminy B12 pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.

Kiedy stosować Myrkl?

Aby zadziałał najskuteczniej, preparat Myrkl należy przyjąć co najmniej dwie godziny przed spodziewanym piciem alkoholu. Warto wiedzieć, że wszystkie bakterie probiotyczne zawarte w preparacie Myrkl są pochodzenia naturalnego i produkt może być z powodzeniem stosowany przez wegan.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Dystrybutor: MagnaPharm Poland sp. z o.o.

d14r8nn

Myrkl, suplement diety. Cena: 1 saszetka (2 kapsułki) ok. 30 zł

[1] Źródło: Andreas Pfützner, Mina Hanna, Yuriko Andor, Daniela Sachsenheimer, Filiz Demircik, Tobias Wittig and Johan de Faire, Chronic Uptake of A Probiotic Nutritional Supplement (AB001) Inhibits Absorption of Ethylalcohol in the Intestine Tract – Results from a Randomized Doubleblind Crossover Study, Nutrition and Metabolic Insights Volume 15: 1–5 © The Author(s) 2022

[2] Badanie randomizowane – podwójnie ślepa próba z kontrolowanym placebo.

[3] https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35769391/

Materiał sponsorowany przez MagnaPharm Poland sp. z o.o.
d14r8nn
d14r8nn