Trwa ładowanie...
d1c1pb9
Ciekawostki

Śmieciuszki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmieciuszki
(AFP)
d1c1pb9

Kobiety to osobliwe istoty, nie tylko dlatego, że ich budowa powoduje u nas dziwne zawirowania świadomości. Chodzi o ich chorobliwe zamiłowanie do ubrań, szczególnie tych od projektantów! Przecież to nic nowego, powiecie... wiemy, wiemy. Udowodnimy wam, że ta kobieca obsesja wciąż potrafi zadziwić.

11 października w Tamarindo na Kostaryce odbył się pokaz mody o nazwie „Trashion Fasion” ( Moda Śmieciowa – w luźnym tłumaczeniu). Na pokaz przyszło wiele ciekawych nowych kreacji pań. Ubrania wykonano z wielu materiałów z odzysku, takich jak puszki po piwie, kartony, worki na śmieci czy opakowania po kawie.

ZOBACZ KOBIETY UBRANE W ŚMIECI >>

d1c1pb9

Pokaz miał na celu zebranie pieniędzy na centrum recyclingowe w mieście, stąd jego nietypowy charakter. My jednak jesteśmy zafascynowani zaangażowaniem widowni i widocznym zaciekawieniem tymi „ekologicznymi” ciuszkami. Jak pisaliśmy, kobiety to osobliwe stworzenia.

Poza tym pokaz rodzi kilka bardzo ciekawych pomysłów. Na przykład taka sukienka z puszek. Świetna sprawa, dodatkowo idealna na imprezy. Wyobraźcie sobie, siedzicie z kolegami i pijecie piwo za piwem jednocześnie odkrywając piękne kobiece ciało. Albo, żona każe wam wyrzucić śmieci, na co bez nutki przekąsu możecie odpowiedzieć – a weź sobie na głowę załóż czytaj więcej...

(johnsonn)

Zobacz również:

*Obcasy pomagają w seksie Pupa warta milion Zagraj z nimi w to Władza i seks Polki lubią się rozbierać *

d1c1pb9

Podziel się opinią

Share

d1c1pb9

d1c1pb9