Trwa ładowanie...

Spali z tysiącami kobiet!

Spali z tysiącami kobiet!Źródło: Jupiterimages
d36p85t
d36p85t

Podobno liczby nie kłamią, jednak trudno w to uwierzyć obserwując wyniki łóżkowych podbojów tych panów. Przykładowo Julio Iglesias poszczycić się może wynikiem 3000 kochanek, rockman z najdłuższym językiem w branży – Gene Simmons – ma na swoim koncie 4600 pań, a Charlie Sheen aż 5000!

Przy nich Casanova ze swoim „marnym” wynikiem 150 kochanek wygląda jak dziewczynka z zapałkami. A najzabawniejsze, że to jedynie kropla w morzu, w porównaniu do najbardziej „kochliwych” facetów…

Mamy zaszczyt przedstawić Wam ranking największych podrywaczy na świecie. Podczas gdy według badań amerykańskich naukowców, przeciętny mężczyzna w toku swego życia uprawia seks z około siedmioma partnerkami, ci panowie osiągają wyniki trzy, a nawet czterocyfrowe! Czy to czyni ich supersamacami, rozpustnikami, a może… bohaterami mas? Osądźcie sami.

Jedno jest pewne, faceci z tej listy nie próżnowali. Dość powiedzieć, że zwycięzca rankingu byłby w stanie zasiedlić swoimi partnerkami seksualnymi niewielkie miasto… Zapraszamy do oglądania!

d36p85t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36p85t