Trwa ładowanie...

Tego nie można przegapić - Mistrzostwa Polski w kitesurfingu!

Share
Tego nie można przegapić - Mistrzostwa Polski w kitesurfingu!
Źródło: Łukasz Nazdraczew
d2wc19c

Już w najbliższy weekend poznamy mistrza Polski w kitesurfingu 2008. W dniach 15-17 sierpnia Jurata będzie gościć najlepszych polskich zawodników, którzy zmierzą się w walce o tytuł najlepszego. To już ostatni przystanek rozgrywek Pucharu Polski Ford Kite Cup.

Po emocjonujących edycjach w Chałupach, Rewie i Łebie liderem rankingu pozostaje zawodnik Diverse Extreme Team – Łukasz „Książe” Ceran. Tytułu broni jego kolega z teamu - aktualny mistrz Polski Victor Borsuk. Kto sięgnie po tytuł najlepszego i obejmie panowanie na kolejny rok? Dowiemy się wkrótce. Emocje, dobra zabawa i spektakularne tricki na plaży w Juracie, gwarantowane!

Po świetnych występach w Pucharze Polski i Pucharze Świata KPWT szczególnie liczymy na udany występ Łukasza Cerana i Victora Borsuka z Diverse Extreme Team. Jednak udział mistrza Polski 2007 w rozgrywkach w Juracie stoi pod dużym znakiem zapytania.

d2wc19c

Victor Borsuk – Niestety jeszcze do końca nie wiadomo czy wystartuję, odnowiła mi się kontuzja kolana, której nabawiłem się w maju, i jest ryzyko naderwania więzadeł pobocznych. Nie wiem czy lekarze pozwolą mi zaryzykować. Sezon jeszcze trwa, pozostały też dwie rundy Pucharu Świata KPWT, w których chciałem powalczyć. No cóż, zobaczymy, decyzja jeszcze nie zapadła. – dodaje zawodnik Diverse Extreme Team.

* Jak pokonać zazdrość Jak pokonać zazdrość*

d2wc19c

* Pies na viagrę Pies na viagrę*
Z kolei Łukasz „Książe” Ceran, bardzo doświadczony i multidyscyplinarny zawodnik (kitesurfing, iceboard, windsurfing, wakeboard...), kitesurfingowy Mistrz Polski z 2006 roku, lider rankingu 2008, a ostatnio również trener we własnej szkółce XKA.com.pl z pewnością zaprezentuje świetną formę i upomni się o należne mu miejsce. Szykuje się więc naprawdę zacięta rywalizacja! Wygra najlepszy, ale miejmy nadzieję że Puchar i tytuł mistrzowski pozostaną w ekipie Diverse Extreme Team.

Główną konkurencją zawodów będzie Freestyle oceniany według zasad obowiązujących na Pucharze Świata PKRA. Jeśli warunki pogodowe na to pozwolą zobaczymy inne niż Freestyle spektakularne konkurencje takie jak: Big Air/Best Trick, Downloop czy Wave performance. Pula wszystkich nagród w całym tegorocznym Pucharze Polski wynosi ponad 100 000 zł. Jak co roku na zawodników czekają też atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez firmy Coalition i Naish, a także wspaniała sportowa atmosfera.

Ford Kite Cup to prestiżowe zawody kitesurfingowe, których sponsorem tytularnym jest firma motoryzacyjna FORD, a sponsorem wspierającym marka COALITION (producent odzieży sportowej) oraz NAISH (producent sprzętu sportowego). W sezonie 2008 odbywa się już trzecia edycja Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Ford Kite Cup.

* Jak pokonać zazdrość Jak pokonać zazdrość*

* Pies na viagrę Pies na viagrę*

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2wc19c

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wc19c
d2wc19c