Trwa ładowanie...

To co mężczyźni kochają u kobiety

Share
To co mężczyźni kochają u kobiety
Źródło: Jupiterimages
d2n5e21
(fot.JupiterImages)
Źródło: (fot.JupiterImages)

Niezmiennie od tysięcy lat kobiece ciało fascynuje i zachwyca mężczyzn. Jest ono inspiracją malarzy, projektantów mody, fotografów, twórców perfum – można by wymieniać godzinami. Nie od dziś wiadomo, że kobiety i mężczyźni postrzegają swoje ciała odmiennie. Panie przeważnie zwracają uwagę na sylwetkę, dłonie, oczy. Mężczyźni natomiast fragmentaryzują całe ciało kobiety.

W baroku panowała moda na głębokie dekolty, odsłaniające praktycznie cały biust. W owym czasie to właśnie on był fragmentem, który przykuwał męski wzrok. Dziś stety i niestety, zależnie od mody panuje upodobanie na różne kształty. Aczkolwiek można zauważyć tendencje nie zmieniającą się od wielu lat.

d2n5e21

Bardzo duży wpływ na ukształtowanie męskiej wyobraźni erotycznej mają doświadczenia głęboko zapisane w podświadomości. Ma to związek z kształtowaniem się u chłopców, tak zwanych bodźców o charakterze erotycznym. Takim bodźcem, może być zakorzeniony w pamięci wizerunek np. koleżanki mamy, która eksponowała często nogi. Są to nieświadomie wychwytywane szczegóły zwane inprintingiem - czyli zakodowana fascynacja, na przykład kobiecymi nogami.

(fot.JupiterImages)
Źródło: (fot.JupiterImages)

Inspiracjami mogą być też oczy usta, włosy sami w końcu kreujemy nasz inprinting...

ZOBACZ CO KOCHAJĄ MĘŻCZYŹNI >>
Badania wykazały, że kobiety reagują dwojako na męskie upodobania - fachowo określa się to, jako skrypty męskie. Zdarza się, że kobiety nieświadomie eksponują to, co jest w nich najatrakcyjniejsze. Jest to spowodowane tym, że mają w genach przekazywany język ciała – tu niejeden mężczyzna zazdrości tej umiejętności. Na tej płaszczyźnie dochodzi często do nieporozumień, dlatego, że kobiety nie są w stanie zrozumieć dlaczego i jak duże znaczenie ma dla mężczyzny bodziec wzrokowy. Nie od dziś wiadomo przecież, że mężczyźni to wzrokowcy!

Zobacz również

* Władca orgazmów*

d2n5e21

Podziel się opinią

Share
d2n5e21
d2n5e21