Trwa ładowanie...

To się nazywa klin!

Share
To się nazywa klin!
Źródło: Jupiterimages
de72lpu

* To będzie coś dla wszystkich facetów, którzy porzucili błogi stan kawalerski i podjęli karkołomną decyzję o wstąpieniu w związek małżeński. Im dłuższy masz staż, tym uważniej skup się nad poniższymi linijkami, a jeśli jesteś szczęśliwym nie-posiadaczem małżonki również miej się na baczności. Oto do czego może doprowadzić Cię Twoja ślubna!*
Wiadomo, że małżeństwo to sprawa dla twardych facetów o stalowych nerwach, jednak najdobitniej przekonał się o tym pewien Chińczyk. Staż małżeński – ponad 40 lat, więc teoretycznie powinien być przygotowany i zaprawiony w codziennych bojach małżeńskiego życia, jednak tym razem jego żona była kroplą, która przelała czarę.

SMUTNA RANDKA PEWNEGO CHIŃCZYKA >>

Kobieta nie była najbardziej życzliwego usposobienia i korzystała z niemal każdej okazji, by suszyć swojemu mężowi głowę, o co się tylko dało. By oddać jej sprawiedliwość, dodajmy, że 66-letni Lin Ma również miał swoje wady – mianowicie lubił sobie popić, ale który facet nie lubi (zwłaszcza tak długo żonaty – w końcu trzeba jakoś odreagować!).

. Stwierdziła natomiast, że opłakany stan ukochanego męża doskonale skomponuje się z wyrazami jej największego niezadowolenia, że mąż sobie popił.

de72lpu

SMUTNA RANDKA PEWNEGO CHIŃCZYKA >>

Nie wiemy, czy ochrzan, który dostał Chińczyk był wyjątkowo ostry czy też tak ogromny ból rozsadzał mu czaszkę, dość, że postanowił wziąć do ręki młotek oraz ośmiocalowy gwóźdź i jednym wprawnym ruchem wbił go sobie w głowę (to dopiero dobry chłop, że nie żonie).

Poszkodowanego niezwłocznie zawieziono do szpitala, gdzie lekarze usunęli gwóźdź, który dosłownie o włos chybił mózgu.

Jednak najbardziej zdumiewające jest oświadczenie samego niedoszłego samobójcy, który na zimno tak mówi o swojej motywacji: „Pomyślałem, że nie warto żyć i trzeba ze sobą skończyć. Obudziłem się ze strasznym bólem głowy, chyba najgorszym w życiu”.

de72lpu

To się nazywa honor! Ani słowa o żonie!

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

de72lpu

Podziel się opinią

Share
de72lpu
de72lpu