Trwa ładowanie...

Topless na basenie

Topless na basenieŹródło: Jupiterimages
d3vtmd5
d3vtmd5

*Męskim okiem *

Równouprawnienie można oczywiście krytykować. Ale są chwile, kiedy każdy mężczyzna nie tylko dostrzeże jego dobre strony, a nawet przyklaśnie postulatom promowanym przez feministki. Tak jak w przypadku Szwedek z organizacji Bara Brost, które domagają się prawa do kąpieli topless na miejskich pływalniach.

Bara Brost to w tłumaczeniu Naga Pierś. Pod takim właśnie szyldem bojowniczki o równość kobiet i mężczyzn domagają się swoich praw. Uważają bowiem, że nakaz zasłaniania górnej części tułowia jest dla pań krzywdzący. Wszak mężczyźni kąpią się wyłącznie w majtkach-kąpielówkach.

Oprócz obywatelskiego protestu szwedzkie feministki złożyły skargę do rzecznika praw obywatelskich. Teraz do niego należy szczegółowa analiza i ocena całego zagadnienia. Dyrektorzy miejskich basenów deklarują, że jeśli rzecznik uzna rację pań, to nie będą z tą decyzją dyskutować. I otworzą podwoje swych placówek dla kobiet topless.

d3vtmd5

Okazuje się jednak, że baseny to dopiero pierwszy krok na drodze Nagiej Piersi. Działaczki organizacji już teraz coraz głośniej domagają się, by pozwolono im swobodnie pokazywać biust także w czasie meczów piłkarskich, a także w innych publicznych miejscach. Dlaczego?

[

]( http://jegoego.pl )

Bo jak tłumaczą – kobieca klatka piersiowa nie powinna stanowić dla nikogo obiektu seksualnego. Ba – łatwo im mówić!

d3vtmd5

Musimy przyznać, że postulat dotyczący prawa do epatowania biustem jest jednym z niewielu postulatów feministycznych, który popieramy w całej rozciągłości. Z drugiej jednak strony liczymy, że szwedzki rzecznik praw obywatelskich jednak nie zgodzi się na postulaty feministek. Dlaczego?

Bo nieśmiało wyobrażamy sobie ewentualną eskalację działań protestacyjnych Nagiej Piersi – na przykład ataki terrorystek-feministek, które z odbezpieczonym, nagim biustem wpadają na basen, do hipermarketu, czy na stadion piłkarski i w akcie desperacji ocierają się nim na prawo i lewo. Być może nawet biorą zakładników, przykładają sutek do ich skroni i domagają się spełnienia swoich żądań.

d3vtmd5

Ech, być takim zakładnikiem – piękna rzecz!

(eMPi, Kabron) [

]( http://jegoego.pl )

d3vtmd5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vtmd5