Trwa ładowanie...
d384s07
Styl

Ubranie przesądzi o twoim sukcesie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ubranie przesądzi o twoim sukcesie
(Jupiterimages)
d384s07

Powszechnie wiadomo, że w kontaktach międzyludzkich, to właśnie pierwsze parę sekund (tzw. pierwsze wrażenie) przesądza o wzajemnej ocenie i dalszym stosunku dwojga ludzi do siebie.

Wbrew pozorom nie to, co mówimy, ale ogólne wrażenie, jakie sprawiamy swoją osobą wydaje się mieć decydujący wpływ na to, jakie zdanie wyrobi sobie o nas rozmówca. Mówiąc o „pierwszym wrażeniu” mam na myśli tak ton głosu, gestykulację, wyraz twarzy, kontakt wzrokowy, jak i nasz strój... Tak, to jak i w jakim kolorze jesteśmy ubrani, odgrywa bardzo ważną rolę.

ZOBACZ JAK UBIERAĆ SIĘ ŻEBY ODNIEŚĆ SUKCES >>

d384s07

Wydaje się, że wszyscy znamy konwenanse dotyczące obowiązującego stroju w pracy. Ale czy na pewno? Czy niejednokrotnie kierujemy się wyłącznie intuicją i wyczuciem wynikającym z doświadczenia? Warto przypomnieć chociażby podstawowe niepisane zasady.

Istnieje parę zasad, o których warto wspomnieć. Nieśmiertelny i najbezpieczniejszy wydaje się być granatowy garnitur i koszula (tylko nie biała! – to nie ślub ani pogrzeb) najlepiej w delikatnym pastelowym odcieniu czytaj więcej...

Zobacz również:

Nagi "nabój dla pokoju"

* Metroseksualny = normany? Metroseksualny = normany?*

* Jak wyglądać z klasą Jak wyglądać z klasą*

Wodospady w mieście

* Faceci to hipochondrycy*

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07