Trwa ładowanie...
25-06-2007 11:16

Wakacyjna praca nad formą

Wakacyjna praca nad formąŹródło: Jupiterimages
d1yu6kk
d1yu6kk

Rozpoczyna się magiczny okres. Okres urlopów, szaleństw i wakacyjnych podbojów. Zwłaszcza panowie powinni się cieszyć, ponieważ wraz ze wzrostem temperatury, dziewczyny zrzucają z siebie niepotrzebne ubrania – pokazując tym samym swoje piękne, opalone ciała. Na te dwa miesiące wakacji czekają wszyscy, ale jest grupa osób, która o wiele wcześniej przygotowuje się do sezonu. Kto to taki?

Z pewnością nie chodzi tu o sklepikarzy, ratowników i restauratorów...

Już podczas zimowych i jesiennych chłodów w siłowniach pracują nad swoim wyglądem mężczyźni, którzy chcą zabłysnąć w słonecznym świetle. Im bliżej lata, tym bardziej zmienia się schemat ich ćwiczeń. Większość z nich przestaje pracować nad masą, a zaczyna skupiać się na „plażówkach” – czyli mięśniach brzucha, bicepsu, i mięśniach klatki piersiowej.

Aby zabieg im się udał, porzucają duże ciężary, którymi wykonują 3 serie po 8 ruchów. Zamiast np. 100 kg. na sztandze pojawia się 80, a liczba powtórzeń zwiększa się wielokrotnie.

d1yu6kk

Bardzo istotne jest bieganie, jeżdżenie na rowerze - dynamiczne ćwiczenia, dzięki którym można spalić niepotrzebną tkankę tłuszczową i zamienić ją w mięśnie. To naprawdę ciężka praca, ale efekty są i wpływają zbawiennie na ogólne samopoczucie.

Trzeba oddać szacunek facetom, którzy wylewają z siebie wiadra potu na siłowni, bieżni atletycznej czy w lesie. Ich praca to wielomiesięczny wysiłek, którzy wszedł już na stałe w harmonogram ich życia. Dzięki temu lepiej się odżywiają, a ich tryb życia kwalifikuje się do oceny bardzo dobrej.

Zobacz również

* Niemoralna propozycja*

d1yu6kk

Ale co z tymi, którzy swoją formę zaczynają budować w kwietniu?

Oczywiście takich ludzi jest całkiem sporo. Połykają sterydy jak tabletki na przeziębienie. Do najbardziej popularnych należą: Clenbuterol, Deca-Durabolin, Metanabol, Winstrol. Można nabyć je na czarnym rynku i zacząć kształtować swoją sylwetkę. Takich cwaniaków najłatwiej rozpoznać. Wyglądają jak Mariusz Pudzianowski, a do samochodu wsiadają jak inwalidzi. Ten problem był poruszany w naszych wcześniejszych artykułach, dlatego teraz skupimy się nad czymś innym.

d1yu6kk

Jeśli patrząc na ten temat z perspektywy mięśni, można połakomić się o stwierdzenie, że wnętrze mężczyzny, nie jest najważniejsze dla płci przeciwnej. Z drugiej strony nie ma co w ten sposób demonizować tego zjawiska, ale faktem jest, że przystojni mężczyźni mają o wiele łatwiejszy start – we wszystkim. To najlepsza droga do sukcesu zawodowego, a także do kobiecych serc.

* KOBIETY KOCHAJĄ PLAŻĘ >>*
Dbanie o własną kondycję powinno być jednym z życiowych obowiązków. To w zasadzie cel do którego trzeba dążyć, aby swoją postawą reklamować wizerunek nowoczesnego mężczyzny. Od lat wiadomo, że kobiety zwracają uwagę na dobrze zbudowanych mężczyzn, szczególnie w okresie letnim, kiedy rozpoczyna się plażowanie. Błędem byłoby zlekceważenie tego stwierdzeniem. Jeśli zależy ci na wakacyjnych podbojach, koniecznie zacznij dbać o swój wygląd, który jest twoją wizytówką.

Zobacz również

* Niemoralna propozycja*

d1yu6kk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yu6kk