Trwa ładowanie...

xRonix - krew i łzy w Gdańsku!

xRonix - krew i łzy w Gdańsku!Źródło: WP/Paweł Drukarczyk
d1g5ebx
d1g5ebx

Niedawno w gdańskim studio tatuażu i piercingu gościł xRonix – jeden z najoryginalniej wyglądających obywateli RP. Wizyta Ronalda była związana z gościnnym kolczykowaniem chętnych i udzielaniem wywiadów. Nam udało się zarejestrować jedno i drugie.

Pierwszy kontakt z Ronaldem był dość szokujący, głównie ze względu na wygląd. Rzut oka na buty, getry, makijaż i diadem i już nie wiadomo czego się spodziewać.

Okazało się jednak, jak to często bywa, że pod kontrowersyjną powierzchnią kryje się wyjątkowo sympatyczny jegomość. Po krótkiej rozmowie xRonix zgodził się na wywiad i sfilmowanie jego pracy.

Pierwszym klientem xRoniegox był Witalij z Rosji, który przyjechał spotkać się z Ronaldem w celu wykonania dwóch microdermali (kolczyków podskórnych) na twarzy.

<< ZOBACZ FILM >>

(UWAGA! Film tylko dla dojrzałych!)

Najpierw wszystko zostało dokładnie wymierzone i zdezynfekowane, następnie xRonix wydrążył skalpelem w skórze klienta miejsce na microdermale – jeden na czole, drugi na brodzie.

d1g5ebx

Jedyne świadectwo „że boli”, dawały powieki kolczykowanego, które przy dużym bólu mocno zaciskał.

Następnie pod nóż poszła Magda, która chciała zrobić sobie septum (kolczyk w nosie)
. Po dokładnych przymiarkach przyszedł czas na kłucie. Warto napomknąć, że Magda została poinformowana przez swojego znajomego, że „takie przekłucie wcale nie boli”. Po zabiegu wyznała, że wśród wszystkich przekłuć, jakich w życiu doświadczyła to było najgorsze!

O jej prawdomówności mogą świadczyć łzy, które wypłynęły jej z oczu zaraz po przekłuciu.

Oprócz przekłuwania udało nam się zadać xRoniemux kilka pytań i dokładnie obejrzeć jego modyfikacje. Rozmowa okazała się bardzo owocna a najlepszym dowodem na to jest powyższy film.

Już niedługo, 7-8 sierpnia 2010, wielbiciele tatuażu i modyfikacji ciała będą mogli wziąć udział w drugiej edycji Gdańskiego Tattoo Konwentu, na której oprócz wielu wystawców z Polski i zza granicy na przybyłych czekają również koncerty i inne atrakcje!

Jak powstaje tatuaż? - ZOBACZ FILM!
Co się dzieje na konwencie tatuażu? - ZOBACZ FILM!
Zmodyfikowani - ZOBACZ ZDJĘCIA!

d1g5ebx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g5ebx