Trwa ładowanie...

Za ekstremalną głupotę - Nagrody Darwina 2009

Za ekstremalną głupotę - Nagrody Darwina 2009Źródło: Jupiterimages
d3q50fx
d3q50fx

Każdego roku internauci na drodze głosowania przyznają nagrody Darwina, mające upamiętnić osoby, które przyczyniły się do przetrwania naszego gatunku w długiej skali czasowej, eliminując swoje geny z puli genów ludzkości w nadzwyczaj idiotyczny sposób.

Czyli po prostu przyznaje się je tym, którzy w wyjątkowo głupi sposób rozstali się z życiem lub też okaleczyli się tak, że posiadanie przez nich potomstwa jest absolutnie niemożliwe.

W zeszłym roku bezapelacyjnie zwyciężył ksiądz, który chciał pobić rekord lotu przy pomocy niekonwencjonalnych balonów. Przyczepił do ogrodowego krzesła kilkadziesiąt balonów meteorologicznych, usiadł na nim wyposażony w GPS i telefon satelitarny i poleciał.

Swoim lotem chciał nie tylko pobić rekord, ale i poświęcił go zbawieniu kierowców wielkich ciężarówek. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zmienił się wiatr, w rezultacie czego ksiądz znalazł się nad oceanem. Wtedy okazało się, że nie potrafi włączyć GPSa. Ratownicy mogli się więc z nim porozumieć, ale nie mogli go zlokalizować. Lot skończył się w sposób łatwy do przewidzenia – księdza nie odnaleziono; ani żywego, ani martwego czytaj więcej...

d3q50fx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q50fx