Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Zadbaj o formę od nowego roku

Nadejście nowego roku to idealna okazja, by wreszcie zadbać o formę. Być może do tej pory ci się to nie udawało, a zamknięcie w domach tylko pogorszyło sprawę. Wyobraź sobie jednak, że istnieje sposób, by tym razem spełnić postanowienie i poprawić kondycję. Nie potrzeba do tego karnetu na siłownię ani szczególnego samozaparcia. Wystarczy dobry sprzęt, dzięki któremu trenując w domu, zaprzyjaźnisz się z aktywnością fizyczną. Zapoznaj się z naszym zestawieniem 5 przyrządów do ćwiczeń, które gwarantują osiągnięcie lepszej formy.

Share
Zadbaj o formę od nowego roku
Źródło: materiały partnera
d1o625z

Wskazówka — Dlaczego zaopatrzenie się w przyrząd do ćwiczeń jest kluczowe?

1) Trenując przy pomocy sprzętu sportowego, masz pewność, że ćwiczysz odpowiednią partię ciała oraz wiesz, co masz robić — nie musisz głowić się nad wymyślaniem ćwiczeń.
2) Profesjonalny sprzęt o estetycznym wyglądzie stojący w twoim pokoju to najlepsza motywacja, by potrenować każdego dnia.
3) Stawianie przyrządu zawsze w jednym pomieszczeniu sprawia, że twój mózg zaczyna kojarzyć tę przestrzeń z ćwiczeniem, dzięki czemu regularny trening wchodzi ci w nawyk.
4) Nowoczesny wygląd, precyzyjne wykonanie oraz ciekawa kolorystyka cieszą oko i sprawiają, że ćwiczenie staje się przyjemnością.

Skoro już wiesz, ile zalet niesie za sobą zakup przyrządu do ćwiczeń, poznaj najlepsze propozycje:

Orbitrek magnetyczny
Orbitrek to idealne urządzenie na start dla każdego laika. Ćwiczenie na nim nie jest ani męczące, ani skomplikowane. Wspomaga natomiast zrównoważony rozwój całego organizmu, ponieważ angażuje wiele partii mięśni naraz. Orbitrek magnetyczny firmy HMS, model H9249V ma dodatkowo stylowy wygląd i pokrętło, dzięki któremu tryb ćwiczeń możesz dostosować do siebie.

Rower magnetyczny

Rowerek to niezawodne narzędzie do treningu kardio. Trenując na nim, efektywnie spalasz kalorie i poprawiasz wydolność organizmu. Rower magnetyczny od marki HMS zawiera 8 trybów i wyświetlacz z dokładnym pomiarem. Cechuje go też szczegół, dzięki któremu ćwiczenie na rowerze będzie ci się kojarzyło nie z wysiłkiem, a z wygodą — komfortowe oparcie, umożliwiające trening na leżąco.

Bieżnia elektryczna

Bieganie w domu jest nie tylko skuteczne, ale także niezwykle przyjemne — wiatr nie wieje ci w twarz, nie wdychasz spalin, a jedynie biegniesz w swoim tempie, w wolności od ciekawskich spojrzeń. Dobry model taki jak bieżnia elektryczna R1 marki KingSmith dodatkowo sam dostosowuje się do twojego tempa, a dzięki inteligentnej technologii zmienia prędkość w zależności od strefy bieżni, w której się poruszasz. Wszystko to sprawia, że dbasz o formę jak z trenerem personalnym — a gdyby nawet to nie wystarczało, żeby cię przekonać, to bieżnię tę można łatwo złożyć i przenieść!

d1o625z

Sztanga

Sztanga wbrew pozorom nie jest przyborem tylko dla osiłków. Każdy z jej pomocą może spalić kalorie i zbudować wytrzymałość mięśni. Trzeba tylko dostosować obciążenia do własnych potrzeb — umożliwia to sztanga Tiguar Power Gym, wyposażona w 3 rodzaje obciążeń. Dużą wagę w tym modelu przywiązano do estetycznego designu oraz bezpieczeństwa podczas treningu — dzięki specjalnemu kształtowi obciążniki nigdy nie potoczą się po podłodze w niepożądane miejsce.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Wioślarz magnetyczny

To kolejne uniwersalne urządzenie trenujące jednocześnie różne partie ciała, a przy tym skuteczne w spalaniu tkanki tłuszczowej. Sprawdzony wioślarz Remus od marki Spokey ma 10 stopni regulacji, co sprawia, że możesz łatwo dopasować tryb ćwiczeń do swoich możliwości, a następnie stopniowo zwiększać sobie poprzeczkę, poprawiając coraz bardziej swoją kondycję. Ponadto wykorzystany tu system magnetycznego oporu gwarantuje płynność ruchów oraz ciche funkcjonowanie, tak że możesz ćwiczyć dyskretnie, nie przeszkadzając swoim domownikom (te same zalety wykazują też inne magnetyczne sprzęty — wspomniany już orbitrek i rower).

Teraz masz do dyspozycji całą wiedzę, jakiej potrzebujesz, by rozpocząć dbanie o formę. Wiesz już, dlaczego przyrządy do ćwiczeń są w tym niezastąpione oraz jakie modele są warte szczególnej uwagi. Wszystkie z nich znajdziesz w sklepie Media Expert.

d1o625z

Podziel się opinią

Share
d1o625z
d1o625z