Trwa ładowanie...

Zniknij ją z sieci

Rozstajesz się ze swoją ukochaną i chciałbyś by całkowicie zniknęła z Twojego życia. Tymczasem nie jest to takie proste - prawdopodobnie będziesz się na nią natykał bardzo często, zwłaszcza w Internecie na przykład na portalach społecznościowych, gdzie wciąż łączą was wspólni znajomi i przyjaciele

Share
Zniknij ją z sieci
Źródło: Jupiterimages
d3tvp4j

Rozstajesz się ze swoją ukochaną i chciałbyś by całkowicie zniknęła z Twojego życia. Tymczasem nie jest to takie proste - prawdopodobnie będziesz się na nią natykał bardzo często, zwłaszcza w Internecie na przykład na portalach społecznościowych, gdzie wciąż łączą was wspólni znajomi i przyjaciele.

Jest jednak na to sposób - firma JESS3 stworzyła ostatnio oprogramowanie, które umożliwia całkowite zablokowanie informacji na temat wybranych osób w przeglądanych przez nas zasobach internetowych. Była miłość nie zniknie więc być może całkiem ze świata, ale z twojego okna na świat wyparuje zupełnie.

Wtyczka stworzona przez JESS3 nazywa się Ex-blocker i umożliwia oczyszczenie przeglądanych przez nas zasobów sieci z wszelkich informacji na temat maksymalnie pięciu osób. Tak więc możemy wymazać nie tylko swoją byłą, ale również waszego wspólnego przyjaciela, który ją uwiódł, jej najlepszą przyjaciółkę i jeszcze zostaną ci dwa wolne miejsca na przyszłość.

Ex-blocker można zainstalować w przeglądarkach Firefox, Chrome oraz Internet Explorer. Wystarczy wprowadzić kilka danych, takich jak imię i nazwisko czy adres strony w serwisie Facebook osoby, którą chcemy "wymazać" z pamięci. Po zatwierdzeniu dodatek ten będzie skutecznie wstrzymywał pojawianie się wszelkich informacji o podanych osobach.

d3tvp4j

Oczywiście rozwiązanie to ma pewne minusy - przede wszystkim taki, że nie działa w dwie strony. Dla osób które ty skutecznie "wymazałeś" sam będziesz nadal doskonale widoczny. Ale może i ma to pewne plusy: zawsze możesz sobie powiedzieć "niech widzi, i niech żałuje" - prawda?

_ (menonwaves)_

d3tvp4j

Podziel się opinią

Share
d3tvp4j
d3tvp4j