Start \ Sensacje \ Ciekawostki

RSS

W stringach na głowie

wp.pl| 2008-06-04 (12:54) | 1 opinie Drukuj A A A

Męskim okiem

W stringach na głowie

Tradycja maskowania swojego wyglądu podczas napadu jest niemal tak długa jak historia przestępczości. Do zasłaniania twarzy bandyci od lat używają tradycyjnie m.in. chust, szali i masek.

Bardzo popularne są również wsunięte na głowę damskie rajstopy. Niedawno jednak dwaj przestępcy z USA postanowili przełamać ten kanon i napadli na sklep zamaskowani za pomocą stringów.

Jak zarejestrowały kamery systemu monitoringu - jeden z rabusiów miał na twarzy majteczki w kolorze błękitnym, a drugi – zielone. Bielizna była założona w taki sposób, by najszersza jej część tworzyła coś w rodzaju maseczki zasłaniającej nos i dolną cześć twarzy złodziei.

Na widok dwóch uzbrojonych bandytów toczących dzikim wzrokiem znad skąpych, jedwabnych gatek klienci sklepu potulnie położyli się na ziemi, a sprzedawca oddał zawartość kasy.

Potem rabusie bez przeszkód opuścili sklep. Teraz poszukuje ich policja. Funkcjonariusze twierdzą jednak, że schwytanie bandytów jest tylko kwestią czasu. Stringi są bowiem typem odzieży, którego zadaniem jest raczej odsłanianie walorów, niż ich zakrywanie.

Zobacz również

Podryw mężatek może cię drogo kosztować

Miłośnicy porno ujawnieni!

Swingers klub

Błędy popełniane przez mężczyznę...

Najstarszy zawód świata - początki

oceń
0
0
Podziel się

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ 2008-06-05 (20:06) 7 lat 8 miesięcy 8 dni i 11 minut temu

aha
żal

odpowiedz

akceptuję regulamin