Trwa ładowanie...
26-09-2007 09:53

Był sobie singiel...

Był sobie singiel...Źródło: Jupiterimages
d2cihw9
d2cihw9

Nie oszukujmy się. Jeśli masz kogoś u swojego boku, to jest nieco raźniej. Plotki o ty, że życie w pojedynkę jest super są zakłamane. Przecież miło jest obudzić się rano u czyjegoś boku. Czasami jednak, nie jest to możliwe...

Zdarza się, że jakiś czas pozostajemy stanu wolnego. Wiadomo, serce nie sługa i nie można zakochać się na siłę. Niestety, ale czasami zdarza się, że taki stan się znacznie przedłuża. Na początku nie jesteśmy tym zbyt zaniepokojeni. Jako z czasem...pierwsi zaczynają martwić się nasi bliscy - zwłaszcza rodzice.

Niby nic się nie dzieję, jednak co jakiś czas wyłapujemy ich znaczące spojrzenie. Dochodzi do tego, że czujemy się jak zaszczute zwierzę. Zaczynamy się zastanawiać - czy coś jest ze mną nie tak? Ogarnia nas panika. Co robić?

Przede wszystkim zrelaksować się. To, że się zestresujemy nie przyniesie nam nic dobrego. I na pewno nie ułatwi kontaktów damsko-męskich. Zamiast wpędzać się w niepotrzebne kompleksy, trzeba skoncentrować się na sobie. Zacząć smakować życia i nie odmawiać tego, co życie podsuwa nam na tacy.

d2cihw9

Plan jest taki: rób dokładnie to, co sprawia ci przyjemność, a na co nigdy nie miałeś czasu. Zacznij uprawiać sport. Jak wiadomo, dzięki wysiłkowi organizm wzmaga produkcje hormonu szczęścia. Po za tym, nie ma to jak satysfakcja, z własnych osiągnięć.

Przy okazji, poprawimy kondycje, co będzie kolejnym powodem do zadowolenia z siebie. Wzmocni to twoją pewność siebie i poprawi samopoczucie. Możesz nareszcie spędzać z kumplami tyle czasu, ile zechcesz.

Pić dowolną ilość alkoholu, bez strachu przed jej drapieżnym wzrokiem. Odpadają nudne proszone obiadki u jej rodziny. Nie musisz dalej cierpieć z powodu jej napięcia przed miesiączkowego, ani udawać mądrzejszego niż jesteś w rzeczywistości.

d2cihw9

* Rozwód czy separacja, a dziecko? Rozwód czy separacja, a dziecko?*

*Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!*

Z czystym sumieniem możesz oglądać się za super dziewczynami na ulicy. Nikt nie będzie ci marudził podczas meczu, żebyś przełączył na jakiś serial. Skończą się głupie pytania, typu – jestem gruba?, czy ona ci się podoba? itd.

d2cihw9

Doceń to, że jesteś panem siebie i swojego czasu. Naucz się czerpać radość z samotnego życia, a już nigdy nie wpakujesz się w bezsensowny związek, bez przyszłości, który nie może dać ci nic, oprócz problemów.

Wiele osób z lęku przed byciem samemu, pakuje się w jakiś chory układ, z góry przegrany. Często zdarza się też, że ktoś męczy się w nieudanym związku, bojąc się odejść i pozostać bez wsparcia. Jest to kwestia przyzwyczajenia, do czyjejś obecności w swoim życiu.

Dużo ludzi decyduje się kontynuować związek na odległość, nie z powodu silnego uczucia, lecz ponieważ potrzebna im świadomość, że kogoś mają. Tylko, że3 chyba nie warto żyć z kimś dla samej idei. Pamiętajmy, ze nasza partnerka świadczy o nas samych, więc istotne jest jaki poziom sobą reprezentuje.

d2cihw9

Istotny jest również sposób w jaki wypowiadamy się o byłej dziewczynie. Może to zniechęcić, bądź zachęcić potencjalną partnerkę.

Jeśli dojdziesz do wniosku że, naprawdę musisz kogoś mieć, to twoją pierwszą złotą zasadą jest- BYWAĆ. Absolutnie wszędzie, gdzie możesz poznać kogoś miłego.

Siedząc w domu i zastanawiając się w czym tkwi problem, na pewno nikogo nie spotkasz. Chodź w ciekawe miejsca. Rób rzeczy które naprawdę cię interesują. Jeśli przy okazji, ktoś wpadnie ci tam w oko, to dobra wróżba na przyszłość, przynajmniej będziecie mieć wspólne zainteresowania. Powodzenia.

* Rozwód czy separacja, a dziecko? Rozwód czy separacja, a dziecko?*

*Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!*

d2cihw9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cihw9