Trwa ładowanie...
25-09-2007 14:15

Jak często uprawiasz sex?

Jak często uprawiasz sex?Źródło: Jupiterimages
d1aiajs
d1aiajs

Po wyniku naszej sondy można stwierdzić, że Polacy kochają się średnio 4 razy w tygodniu. To doskonały wynik, ale chyba nie odzwierciedla od do końca tego co dzieje się po godzinie 22. 15% ankietowanych przyznało, że z przyjemnych doznań korzystają jedynie 3-5 razy w miesiącu! Zastanawiające jest, dlaczego niektórzy mężczyźni unikają kontaktów seksualnych ze swoimi partnerkami. Brak czasu, zmęczenie, są najczęstszą przyczyną. Warto jednak dbać o zaspokojenie potrzeb seksualnych. Uwalniają napięcie, pomagają załagodzić konflikty, a przy tym ułatwiają zrzucenie zbędnych kilogramów.

Istnieje wiele sposobów na to, aby zachęcić partnera do częstszych stosunków. Jeśli uważasz, że zbyt rzadko to robicie, spraw żeby ta chwila była niezapomniana…Wypytaj partnerkę o fantazje i w najmniej spodziewanym momencie spróbuj je urzeczywistnić. Zaskocz ją nową pozycją, lub szalonym miejscem. Możesz również wykorzystać tradycyjne sposoby. Wspaniała kolacja, spokojna muzyka i namiętne pieszczoty.

PRZEKONAJ SIĘ JAK CZĘSTO POLACY SIĘ KOCHAJĄ >>
Bardzo ważna jest również gra wstępna. Domów nie buduje się od razu, lecz powoli stawia fundamenty. Podobnie jest z seksem. Im lepsza podstawa - w tym wypadku początek - tym lepsze efekt końcowy… Dodatkowo partnerki zazwyczaj unikają kontaktów, ponieważ uważają się za nieatrakcyjne. Wstyd powoduje, że kobiety nie potrafią skupić się na pieszczotach, lecz cały czas widzą swoje niedoskonałości. Podświadomie boją się, że ich partner widzi delikatny cellulit na udach lub lekko zaokrąglone biodra.(więcej...)

Zobacz również

* Był sobie singiel...*

* Rozwód czy separacja, a dziecko? Rozwód czy separacja, a dziecko?*

*Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!Jeśli zdradzisz – możesz zginąć!*

d1aiajs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aiajs