Trwa ładowanie...

Jak poderwać dziewczynę? Podryw w internecie, w klubie, na spacerze

Zwykle porady, jak poderwać dziewczynę, ograniczają się do instrukcji typu: bądź pewny siebie, uśmiechaj się, patrz jej prosto w oczy. Tymczasem tzw. dobre pierwsze wrażenie nie wystarczy, by uwieść kobietę.

Jak poderwać dziewczynę? Podryw w internecie, w klubie, na spacerzeŹródło: 123RF.COM
d3n9o9s
d3n9o9s

Jak poderwać dziewczynę w szkole tańca?

Podryw w szkole tańca to dobry pomysł, jeżeli mamy trochę pieniędzy, aby wykupić kurs. W takich miejscach jest przecież mnóstwo atrakcyjnych dziewczyn. Powód? Na lekcjach tańca jest zwykle znaczna przewaga dziewczyn nad facetami. Taniec ułatwia też podryw dlatego, że wymaga intensywnego kontaktu fizycznego – który może być przyczynkiem do poważniejszej znajomości.

Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Prawdopodobieństwo poderwania dziewczyny rośnie też w klubach. Podryw w klubie to chyba najczęściej wybierana przez mężczyzn opcja. Dziewczyny przychodzą do klubu z pozytywnym nastawieniem: chcą się dobrze bawić, odreagować stres po pracy czy studiach i... tańczyć. Kobiety, a konkretnie singielki, które chodzą na dyskoteki, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w klubach mogą je zagadywać różni faceci. Dlatego szansa na podryw dziewczyny na imprezie jest zawsze duża.

Jak poderwać dziewczynę w internecie?

Rozważając sposoby na poderwanie dziewczyn, nie wolno zapominać o internecie. Coraz większą furorę robią aplikacje randkowe na smartfony. Najpopularniejszą aplikacją jest Tinder, który pozwala ustalić interesujący nas wiek potencjalnej partnerki, seksualne preferencje czy np. lokalizację. W ten sposób już po paru godzinach od instalacji aplikacji możemy uskuteczniać podryw dziewczyn z Tindera w kinie czy restauracji.

d3n9o9s

Z drugiej strony popularną metodą na podryw stało się przeszukiwanie serwisów randkowych. Serwisy randkowe działają na podobnych zasadach co Tinder, choć są chyba lepszą opcją dla nieśmiałych osób. Mężczyźni z serwisów randkowych rzadziej mają na myśli wyłącznie seks czy przelotną znajomość – ich celem jest raczej poderwanie dziewczyny w celu utworzenia stałego związku.

Jak poderwać dziewczynę na Facebooku?

Coraz częściej zdarza się, że facet upatrzy sobie atrakcyjną dziewczynę na Facebooku, tylko nie wie, jak ją poderwać. Zwykła wiadomość wysłana przez Facebooka najprawdopodobniej zostanie zignorowana i z randki z dziewczyną wyjdą nici. Warto więc sprawdzić, czy upatrzona kobieta nie należy czasem do jakiejś grupy tematycznej i również się tam zapisać.

Częste włączanie się w dyskusje i cenne uwagi mogą sprawić, że dziewczyna zwróci na nas uwagę i zaczniemy z nią pisać nie tylko na forum. A to może być już pierwszy etap podrywu.

Jak poderwać dziewczynę na pieska?

Niesłabnącą popularnością cieszy się tzw. podryw na pieska. Innymi słowy jest to podryw podczas spaceru z psem. Mężczyźni z ładnymi, rasowymi psami potrafią zagadywać dziewczyny, które również wyprowadzają swoje czworonogi na spacer. Kobiety często nie zdają sobie sprawy, że faceci, którzy właśnie z nimi rozmawiają, mają na myśli podryw, a ich pies jest tylko punktem zaczepienia.

Pamiętajmy jednak, aby nie przygarniać psa tylko po to, aby poderwać dziewczynę. Zwierzę to odpowiedzialność i taka decyzja powinna być dobrze przemyślana.

d3n9o9s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n9o9s