Trwa ładowanie...
d485fes
Ciekawostki

Jak Polak molestował odkurzacz

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jak Polak molestował odkurzacz
(Jupiterimages)
d485fes

* Męskim okiem * Pewien rezolutny polski emigrant pracujący w londyńskim Great Ormond Street Children's Hospital stracił posadę po tym, jak przyłapano go na uprawianiu seksu z odkurzaczem. Polak tłumaczył potem, że taka praktyka jest w jego kraju czymś zupełnie normalnym.

Polskiego robotnika przyłapał „na gorącym uczynku” pracownik ochrony szpitala. Widok, który ujrzał po wejściu do pomieszczenia socjalnego był dość niecodzienny. Mężczyzna siedział całkiem nago, trzymając na kolanach odkurzacz.

Dodatkowego pieprzu całej historii dodaje fakt, że molestowany odkurzacz, to popularny „Henry Hoover” – sprzęt AGD z charakterystycznymi naklejkami oczu i ust, pomiędzy którymi znajduje się „nos”, czyli rura ssąca.

d485fes

W tej właśnie rurze tkwił narząd Polaka. Agencje nie podają, jak brzmiały pierwsze słowa przyłapanego, ale możemy śmiało przyjąć, że w takich przypadkach zazwyczaj brzmią one „to nie jest tak, jak myślisz”. Sam odkurzacz wymownie milczał z niezmiennym uśmiechem przyklejonym do obudowy.

Zobacz również

* Bo to co nas podnieca...*

Wolny związek (życie na kocią łapę)

d485fes

* Seks przed ślubem jest niedopuszczalny*

<a hrefhttp://facet.wp.pl/wzor-kochanka-idealnego-ciagle-sie-zmienia-6002920616096385a>* Wzór kochanka idealnego ciągle się zmienia* * Męskim okiem *
Po całym zajściu polski robotnik tłumaczył swoim przełożonym, że w ten dość nietypowy sposób chciał jedynie wyczyścić swoją bieliznę, i nie ma w tym nic niezwykłego.

Co więcej mężczyzna upierał się, że praktyka polegająca na czyszczeniu odzieży czy też pewnych partii ciała odkurzaczem jest w Polsce czymś zupełnie normalnym. Niestety szefowie firmy HG Construction nie dali się przekonać tymi argumentami i wywalili Polaka z roboty.

Bardzo podoba nam się postawa przełożonych polskiego budowlańca. Trudno dać wiarę tłumaczeniom o czyszczeniu odzieży, której mężczyzna przecież nie miał na sobie. O wiele bardziej wiarygodnie brzmiałaby wersja z happeningiem artystycznym, albo stwierdzenie że wszystko jest jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności.

Jednak molestowanie z zimną krwią biednego odkurzacza, w dodatku w „ nosek” zasługuje naszym zdaniem na najwyższy wymiar kary.

(eMPi, Kabron)

Zobacz również

* Bo to co nas podnieca...*

Wolny związek (życie na kocią łapę)

* Seks przed ślubem jest niedopuszczalny*

<a hrefhttp://facet.wp.pl/wzor-kochanka-idealnego-ciagle-sie-zmienia-6002920616096385a>* Wzór kochanka idealnego ciągle się zmienia*

d485fes

Podziel się opinią

Share
d485fes
d485fes