Trwa ładowanie...

Łóżkowe wariacje (seks trójkąt)

Share
Łóżkowe wariacje (seks trójkąt)
Źródło: Jupiterimages
d47zw4k

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy twoja dziewczyna zdecyduje się na miłosny trójkąt? Z pewnością nie chodzi tu o związek 2+1, tylko o regularną partnerkę seksualną. Większość kobiet niestety nie będzie zadowolona z takiej propozycji, ale znajda się też zwolenniczki.

Wyobrażenie jest takie, że kobieta czuje się zazdrosna, że nie chce dzielić się swoim mężczyzną. Najnowsze badania jednak dowodzą, że po prostu kobieta boi się, że może gorzej wypaść w sypialnych igraszkach. Mówiąc wprost - obawia się porażki. Przecież może to spowodować rozpad związku. Zdaje sobie sprawę, że każdego faceta pociąga babka, która w łóżku łączy w sobie cechy doświadczonej partnerki z ruchami murzyńskiej tancerki.

d47zw4k

Faceci jednak inaczej na to patrzą. Marzeniem co trzeciego faceta, jest magiczny trójkąt z dwoma kobietami. Nawet jeśli jedną z nim będzie stała partnerka. Każde urozmaicenie jest dobre. Nie ma większej szansy, aby w takiej sytuacji facet obdarzył miłosnym uczuciem tą drugą kobietę. W grę wchodzi przyjemność i czysty, bezproblemowy seks - bez zobowiązań. Ktoś może zadać pytanie, czy coś takiego w ogóle istnieje? To po prostu seks dla samego seksu, nic szczególnego. To także erotyczna przygoda, której każdy może doświadczyć. W takim razie ,dlaczego trzy osoby w łóżku, nie mogą sobie na to pozwolić?

Jeśli chcecie przeżyć coś zupełnie niestandardowego, to nie bójcie się postawić kropki nad i. Najlepiej wcześniej o tym porozmawiać, żeby partnerka nie doznała szoku. Zastanawiasz się jak to zrobić, ale przede wszystkim, kto się na kto zgodzi? Opcje są następujące:

- zaprosić do tego waszą starą koleżankę
- zadzwonić do dziewczyny z ogłoszenia
- wprowadzić anons na seks-randkach i czekać na odpowiedź

Śmieszne? Nie - tak właśnie można postąpić. To nic nadzwyczajnego, chociaż dla wielu jest to w dalszym ciągu temat tabu. Kobieta z pewnością będzie stawiała opory przed pierwszym, intymnym spotkaniem, ale trzeba umiejętnie podejść do sprawy. Jej opory mogą się zmniejszyć jeśli użyjesz odpowiednich argumentów. Nie są one szablonowe i mężczyzna sam musi do nich dotrzeć. Nie może popełnić jednak błędu pod tytułem „chcę tak i koniec”. Jaki skutek – mizerny...

d47zw4k
d47zw4k

Druga strona medalu

Jeśli zaproponujesz jej seks trójkąt, może to być pierwszym sygnałem do zniszczenia związku. Kobieta może poczuć się niechciana. Zacznie wyolbrzymiać wszystkie sytuacje, które do tego czasu, były raczej patowe.

Szybko przypomni sobie, że dawno się nie kochaliście, że nie robisz tego jak kiedyś, a w ogóle - to mniej ją kochasz. Pasmo negatywnych wibracji spadnie na was, jak lawina. Górę wezmą emocje i po związku. Kiepska wersja, ale prawdziwa.

wersja facet:
dlaczego ona nie chce tego zrobić? Przecież to moje marzenie. Godzina zabawy i po strachu. Nie rozumiem.

d47zw4k

wersja kobieta:
żadna ..... nie będzie wchodziła do naszego łóżka. Co on sobie wyobraża – na pewno ja już mu nie wystarczam – frajer.

wersja kobieta (optymistyczna):
czemu nie? Jeśli faktycznie tego pragnie, nie mogę mu tego zabraniać. Zawsze to coś nowego w naszym związku. Kocham go i zrobię dla niego wszystko.

d47zw4k

Podziel się opinią

Share
d47zw4k
d47zw4k