Qaqwqwrqw
Materiał Partnera
Styl

Markowe buty sportowe. Na co dzień i do ćwiczeń

Buty w sportowym stylu są bardzo popularne i uniwersalne. Nadają się nie tylko do treningu na siłowni czy biegania, ale są też świetnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Poniżej prezentujemy modele znanych marek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Buty sportowe pasują do jeansów
Buty sportowe pasują do jeansów (pexels.com)
Qaqwqwrqw

Markowe buty sportowe – z siłowni na ulicę

Ogromną zaletą butów sportowych jest uniwersalność. Modele przeznaczone do ćwiczeń mogą być również noszone na co dzień, do zwykłych jeansów czy dresowych spodni. Buty sportowe są niesamowicie wygodne, więc będą dobrym wyborem dla każdego, kto przede wszystkim stawia na komfort, a niekoniecznie na elegancję.

Qaqwqwrqw

Buty sportowe różnią się konstrukcją pod względem przeznaczenia. Modele do ćwiczeń – w zależności od rodzaju aktywności – charakteryzują się zwykle niewielką wagą, grubszą, bieżnikowaną podeszwą, dostosowaną do poszczególnych nawierzchni (np. asfalt) czy amortyzatorami i wzmocnieniami do intensywnych, obciążających aktywności (np. biegania). Niektóre egzemplarze, przeznaczone np. do treningu na hali, zwykle mają smukły kształt i antypoślizgową podeszwę zwiększającą przyczepność. Z kolei buty sportowe na co dzień to najczęściej proste modele z płaską, niewyprofilowaną podeszwą, bez wzmocnień i amortyzacji.

Close up of a woman running on a road. Fotolia
Podziel się
Qaqwqwrqw

Buty sportowe charakteryzują się jeszcze jedną cechą, ważną dla osób ceniących walory estetyczne. Są bowiem niesamowicie barwne. Większość egzemplarzy zachwyca wieloma kompozycjami kolorystycznymi i aplikacjami w różnych kształtach, najczęściej loga marki.

Sportowe buty najlepiej zakładać na mniej oficjalne okazje, do luźnych spodni, bluz z kapturem, jeansów, pikowanych kurtek czy prostych swetrów. Można je także dobierać do eleganckich płaszczy, klasycznych jeansów i marynarek na co dzień.

Qaqwqwrqw

Markowe buty sportowe – jakie wybraliśmy?

W naszym zestawieniu znalazły się buty do noszenia na co dzień oraz buty przeznaczone do ćwiczeń. Są to modele znanych marek: Adidas, Puma, Nike, New Balance, Reebok i Asics. Wybrane przez nas pary kosztują od ok. 180 zł do ok. 480 zł. Niektóre są w promocji.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw