Trwa ładowanie...

Moja żona potrzebuje dużo seksu

Share
Moja żona potrzebuje dużo seksu
Źródło: Jupiterimages
d1ycpx1

To bardzo ciekawy temat, który wymaga na pewno głębszego zastanowienia. Warto zdecydowanie dłużej poświęcić temu czas, niż zajmie przeczytanie tego artykułu.

Życie seksualne zmienia się jak w kalejdoskopie. Jednego dnia kobieta aż płonie żądzą seksu, a drugiego boli ją głowa. To zachowanie, które oczywiście doprowadza faceta do frustracji i powoduje wiele kłótni. Najgorzej jeśli cały dzień chodzi się z myślą o wieczornej zabawie, a jak się ściemni, to okazuje się, że można tylko cmoknąć się w nos.

Chociaż popularnym stało się powiedzenie „kobieta zmienną jest” to jednak facetom ciężko się do tego przyzwyczaić. Życie seksualne jest bardzo ważne w życiu każdej pary, dlatego brak seksu może być powodem rozpadu małżeństwa. A co jeśli seksu jest zbyt wiele, a głównym prowodyrem nocnych igraszek jest kobieta?

d1ycpx1

To mało spotykane w wieku młodzieżowym, gdzie dla facetów liczy się tylko seks, a kobiety są ciekawe dorosłego życia. „Problem” powstaje jednak wtedy, kiedy przekracza się magiczną barierę wieku ( 30-tkę, 40-tkę) i zaczyna świecić druga strona medalu.

Zazwyczaj facet przychodzi zmęczony do domu i jedyne o czym marzy do fotel, piwo, mecz lub dobry film. Po takiej uroczystości następuje drugi etap – czyli prysznic i wyrko, a tu zaczyna się prawdziwa zabawa, gra słów.

Seksuolodzy zgodnie stwierdzają, że kobieta po przekroczeniu pewnego etapu w swoim życiu, zwraca o wiele większą uwagę na sprawy seksu. To zdecydowanie drugie wcielenie tej pani, która poznałeś 10 lat wcześniej. I co tu teraz zrobić, jeśli twoja ochota na igraszki z znacznie zmalała? Właśnie chodzi o to, że za bardzo nic nie można zrobić. Bo przecież jak można na siłę uprawiać seks?!

d1ycpx1

* Wakacyjna wpadka*
Kobieta po osiągnięciu pewnego wieku zaczyna dominować w sprawach erotycznych. W tym, czasie mnóstwo z nich narzeka na relacje ze swoimi partnerami. Dobry seks pozostał im tylko w sferze marzeń, bo zdają sobie sprawę, że regularne współżycie jest raczej niemożliwe.

Jeśli facet ma ochotę raz na dwa tygodnie, to trzeba się po prostu cieszyć, a nie lamentować. Niestety z tego powodu powstaje wiele nieporozumień, które mogą wygasnąć jeśli „te rzeczy” ulegną zmianie.

d1ycpx1

Kobieta to plotkara i lubi się pochwalić, a raczej wyżalić swoim koleżankom. To jeszcze bardziej podważa stabilność waszego związku. W takim stanie jest skłonna do zdrady, ponieważ jej potrzeba jest coraz większa. Jeśli nadarzy się okazja, to nie możesz być pewny jej lojalności.

Niektóre kobiety wychodzą na przód i robią różne rzeczy, które mają za zadanie pobudzić męskie zmysły. Erotyczna bielizna, afrodyzjaki i aksamitna pościel. Oczywiście w pewnym stopniu to pomaga, ale na pewno nie zmieni nastawienia faceta do tych spraw.

Trzeba pogodzić się z tym, że jedynie garstka facetów jest w stanie zaspokoić swoje żony. Wiele osób uzna, że to nieprawda, ale jednak spora część facetów ma z tym problem. Ciekawostką jest to, że w domu facet siedzi cicho, a poza nim staje się niezłym chojrakiem.

Potrafi rozerwać się z inną dziewczyną. Zdarza się, że facet, który żyje w takim związku odwiedza nawet agencje towarzyskie. Ciekawe o czym to może świadczyć? Z pewnością nie o tym, że nie maja ochoty na seks.

d1ycpx1

Podziel się opinią

Share
d1ycpx1
d1ycpx1