Trwa ładowanie...
21-05-2007 10:14

Niemoralna propozycja

Niemoralna propozycjaŹródło: Jupiterimages
d4iweuz
d4iweuz

Nie ma chyba nic gorszego niż myśl, że twoja kobieta przespała się z innym facetem. Jest to straszne, ale co jeśli zrobiła to za milion dolarów? Otóż w zeszłym roku zrobiono badanie, które miało stwierdzić ile kobiet zgodziłoby się na taki wybryk. Statystyki są nieco przerażające, ponieważ więcej niż 50% kobiet powiedziało – tak, zgodziłabym się na taką propozycję.

Większość facetów jest przeciwna takim zachowaniom, ale są też tacy, którzy „wyrażą przyzwolenie” bez większego zastanawiania się nad tym. Przecież to takie łatwe pieniądze. Jedna noc i znikają problemy finansowe, które rujnują także i wasz związek. Finanse odchodzą na bok, ale czy wasze relacje będą dalej takie same? Czy potrafisz spojrzeć w oczy kobiecie, która jeszcze kilka godzina temu była w objęciach innego?

Najgorszy jest chyba sam fakt, że obcy facet może kupić sobie twoją kobietę. Dla niego to czysta zabawa, gra w której musi wygrać – a dla ciebie? Problem jest jeszcze z tak zwanym „kacem moralnym” który może męczyć was każdego dnia. Przecież trudno wymazać ze swojej pamięci takie myśli.

Nasuwa się jeszcze jedno pytanie - a co jeśli kobieta się nie zgodzi, a ty będziesz na to nalegał? Oczywiście jeśli cię bardzo kocha - to możliwe, że zrobi to, ale nie ma chyba w tym większego sensu. Po pewnym czasie zrozumie przecież swój błąd, a przede wszystkim odkryje, że zrobiła to przez ciebie, a nie dla ciebie...

d4iweuz

Jest to temat nad którym można główkować się bardzo długo, a i tak nie poznamy zadowalającej odpowiedzi. Wszystko jednak zależy od waszych relacji, oraz od tego w jaki sposób wszystko zostanie rozegrane. Fakt jest jeden – niemoralna propozycja może stać się dla was bolączką do końca życia. Warto zastanowić się, czy gra jest warta świeczki.

d4iweuz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iweuz