Trwa ładowanie...

Ciężkie więzienia świata: zwyrodnialcy jadą na Ural

Share
Ciężkie więzienia świata: zwyrodnialcy jadą na Ural
Źródło: AP
d2n5e21

Czarny Delfin – najcięższe rosyjskie więzienie czeka na kolejnego pensjonariusza. Dla ponad 500 zwyrodnialców zamkniętych w wiezieniu JUK-25/6, zwanym popularnie Czarnym Delfinem przyjęcie nowego jest jedną z najlepszych, jak nie jedyną atrakcją w życiu skazańca

Do najcięższego więzienia w Rosji może trafić jeden z najstraszniejszych morderców ostatnich lat. W Rosji trwa proces proces mężczyzny oskarżonego o 49 morderstw. Aleksander Piczuszkin (33 l.) mordował swoje ofiary w moskiewskich parkach. Wcześniej umawiał się z nimi na wódkę. Przyznał się do większości z popełnionych zbrodni. Jeśli prokuratorzy udowodnią Piczuszkinowi wszystkie zarzucane morderstwa będzie on najbrutalniejszym skazanym seryjnym mordercą w Rosji od 1992. Właśnie w 1992 roku za 52 morderstwa skazano Andrieja Czikatiłę.

CZYTAJ WIĘCEJ ( Historia "Czarnego Delfina")>>
Piczuszkin, zgodnie ze swoim wyborem, będzie sądzony przez ławę przysięgłych, a nie przez sędziów zawodowych. Ławnicy muszą orzec, czy 33-latek jest zdrowy psychicznie. Podczas pierwszych rozpraw przed moskiewskim sądem Piczuszkin nie okazywał żadnych emocji. Śledczy udowodnili mu, że po każdej zbrodni układał na szachownicy jedną monetę. Wygląda na to, ze chciał zapełnić wszystkie 64 pola.

oprac.: mba
źródła:
NG.ru, PAP

d2n5e21

Podziel się opinią

Share
d2n5e21
d2n5e21