Trwa ładowanie...
14-09-2007 12:19

Kiedy warto odmówić seksu

Kiedy warto odmówić seksuŹródło: Jupiterimages
dwpnk4w
dwpnk4w

Jest jeden przypadek, w którym warto zrezygnować z seksu. Kiedy ona jest twoją przyjaciółką. Nawet, jeśli, jest boska. Postaraj się oprzeć żądzy cielesnej a dobrze na tym wyjdziesz. Nie zawsze warto przekraczać granice. Nasza wstrzemięźliwość zostanie nam wynagrodzona. Jest wiele plusów, jakie niesie za sobą przyjaźń z płcią przeciwną. Przeprowadzone w Wielkiej Brytanii badania udowadniają, że faceci mający w swoim najbliższym otoczeniu kobiety (siostrę, przyjaciółkę), radzą sobie dużo lepiej w kontaktach damsko-męskich.

Korzyści płynących z posiadania dziewczyny-kumpla jest wiele. Po pierwsze pozwoli ci ona lepiej zrozumieć płeć piękną. Opowiadając o swoich przeżyciach, o tym, co ją drażni i jak powinien postępować facet, jeśli chce jej zaimponować. To da ci widok na wszystko od drugiej strony i będziesz mógł naprawić błędy, które popełniasz. Znając damski punkt widzenia, będzie ci łatwiej unikać wpadek.

CZY WIESZ KIEDY LEPIEJ ODMÓWIĆ SEKSU >>
To samo dotyczy twojego nowego związku. Nikt tak nie doradzi w sprawie nowej wybranki, jak życzliwa ci kobieta. Na pewno podda ją ocenie, ale jeśli panie się polubią, zyskasz ogromną przewagę. Będziesz miał sojusznika po tej drugiej stronie. Gorzej, jeśli nie zapałają do siebie sympatią. Wtedy będziesz miał duży problem. Kobiety to stworzenia terytorialne. Nikt nie lubi obcych u siebie, więc prawdopodobnie, z którejś będziesz musiał zrezygnować. Twoja głowa w tym, by nie doprowadzić do takiej sytuacji.

*Sex historyczny, czyli wszystko już byłoSex historyczny, czyli wszystko już było*

dwpnk4w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwpnk4w