Trwa ładowanie...
d4n3r3r
Ciekawostki

Najniebezpieczniejsze zawody świata

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Najniebezpieczniejsze zawody świata
(Jupiterimages)
d4n3r3r

Pracując w różnych zawodach, zgodnych lub nie ze zdobytym wykształceniem czasami psioczymy na mniej lub bardziej powtarzalne czynności, które przychodzi nam wykonywać i w głębi ducha zazdrościmy niekiedy tym, którzy robią coś innego, bardziej intratnego.

Nie zastanawiamy się przy tym, że te zawody i owszem mogą być rzeczywiście intratne i rzeczywiście wiele wymagać od tych, którzy je wykonują, ale mogą także nieść ze sobą pewne zagrożenia, także i ekstremalne.

ZOBACZ NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE ZAWODY ŚWIATA >>
Lubujący się we wszelkiego rodzaju rankingach Amerykanie corocznie publikują zestawienie najniebezpieczniejszych zawodów świata. Pierwsze i drugie miejsca zajmują niezmiennie od lat poławiacze krabów i pracownicy platform wiertniczych – w tym także i ekipy je remontujące.

d4n3r3r

Mogłoby się wydawać, że to dość naciągane dane i na pierwszym miejscu powinni znaleźć się górnicy – ze względu na liczbę wypadków w górnictwie, ale kiedy się jednak weźmie pod uwagę warunki i sposób wykonywania tych prac, to wszelkie wątpliwości błyskawicznie znikają. Ranni, okaleczeni i ofiary śmiertelne nie są po prostu tak nagłaśniani, jak katastrofy górnicze, jednak ich liczba przewyższa ofiary katastrof górniczych.* (więcej...) >>*

chrabja

**Zobacz również

* Obozy pracy - polski Archipelag Gułag*

* Tajemnice Łubianki - terror psychiczny*

* Śmierć w więzieniu (ostateczne krzesło)*

* Ciężkie więzienia świata: zwyrodnialcy jadą na Ural*

* Diabelska Wyspa - francuska kolonia karna*

* Polskie misje wojskowe*

d4n3r3r

Podziel się opinią

Share
d4n3r3r
d4n3r3r