Trwa ładowanie...

Śmiercionośne sporty

Share
Śmiercionośne sporty
Źródło: AFP
d1qzq66

Sport, wydawałoby się ma być zdrowy i rozwijać tężyznę. Nic bardziej mylnego. Prawie każda zawodowo uprawiana dyscyplina niesie za sobą kontuzje, choroby a czasem śmierć.

Sporty z rodzaju tzw. ekstremalnych powodują na tyle duży wzrost adrenaliny, że ze zwykłego miłośnika danej dyscypliny mogą zrobić maniaka. Zboczeńca sportowego. A jeśli zboczenie jest już chorobą, to zboczenie na punkcie sportu ekstremalnego jest chorobą śmiertelną.

*ZOBACZ 10 NAJBARDZIEJ ŚMIERTELNYCH SPORTÓW >>ZOBACZ 10 NAJBARDZIEJ ŚMIERTELNYCH SPORTÓW >>*
Każdy sport ekstremalny na początku wydaje się łatwy. Wymaga nieco odwagi i krztynę siły. Techniki można powoli się nauczyć. W miarę zagłębiania się w daną dyscyplinę.

d1qzq66

Chcąc zjeżdżać w dół szybciej i po coraz większych wybojach, lub skakać z coraz niższych wysokości, trzeba opanować dobrze tajniki danej dyscypliny. Ale to nie wszystko. Dobrze jest zauważyć granicę, po przekroczeniu której puszczają wodze fantazji i kończy się zdrowy rozsądek.

Po przekroczeniu tej granicy zaczyna się naturalna chęć pobicia rekordu, później udowodnienia sobie własnej odwagi, by na końcu postawić sobie cel pokonania rywala - jakim w przypadku sportów ekstremalnych jest żywioł.

* Gwałciciele pójdą wolno Gwałciciele pójdą wolno*

* Najsmutniejszy naród w europie Najsmutniejszy naród w europie*

d1qzq66

Podziel się opinią

Share
d1qzq66
d1qzq66