Trwa ładowanie...

Agresja kobiet w Tczewie!

Share
Agresja kobiet w Tczewie!Źródło: Jupiterimages
dyr2mri

W Tczewie policjanci zdołali zapobiec groźnej „ustawce”. Dwie grupy uzbrojone w drewniane pałki, miały dać świadectwo wierności swoim ulubionym klubom, odpowiednio Lechii Gdańsk i Arce Gdynia. Jedynym mankamentem był fakt, że w chuligańskiej ustawce brały udział dziewczyny 14 – 17 letnie.

Dziewczęta były owinięte w szaliki wymienionych klubów, stały w odległości kilkuset metrów od siebie, okrzykami dodawały sobie animuszu przed stacie, a w rękach miały drewniane pałki– relacjonuje rzecznik pomorskiej policji Jan Kościuk.

W sumie policja zatrzymała 19 dziewcząt i przewiozła je do komendy, skąd odebrali je rodzice. O zdarzeniu zostały też poinformowane szkoły w których uczą się dziewczyny.

Zadajecie sobie pytanie, skąd takie zachowania u współczesnych dziewczyn?

dyr2mri

- Myślę, że współczesna kobieta, także dziewczyna, musi mieć zupełnie inną konstrukcję, niż miała jej babka czy prababka. Bo świat stawia nas przed innymi wyzwaniami. Takimi bardziej męskimi. To wymaga od nas uzbrojenia się w większą siłę, która jak czołg pozwoli nam przejść przez życie – tłumaczy Dziennikowi Bałtyckiemu psycholog Katarzyna Sarzała czytaj więcej...

dyr2mri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyr2mri