Trwa ładowanie...
d48nlhl
Ciekawostki

K-1 EUROPE MAX 2008 GP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
K-1 EUROPE MAX 2008 GP
(WP.PL)
d48nlhl

Już 6 kwietnia, po raz pierwszy w Polsce, w warszawskiej Hali Torwar, najlepsi zawodnicy starego kontynentu zmierzą się na ringu podczas pierwszych, oficjalnych Mistrzostw Europy w K-1 MAX. W naszym kraju od lat organizowane są turnieje na zasadach K-1, lecz dopiero teraz Polacy będą mogli doświadczyć emocji, które przynosi jedyne, tak męski sport jak K-1.

Podczas mistrzostw zmierzą się ze sobą czołowi, wielokrotnie nagradzani zawodnicy ze świata, w tym również z Polski. Ich celem jest wywalczenie sobie drogi do Mistrzostw Świata w słynnej hali Tokyo Dome w Japonii. Możliwość zorganizowania gali K-1 w stolicy jest dla naszego kraju prestiżowym wyróżnieniem. Te walki przyciągają większą uwagę, niż jakiekolwiek inne wydarzenie sportowe.

Wyjątkowo duże zainteresowanie imprezą powstaje choćby z tego względu, że na ringu zmierzą się mistrzowie różnych sztuk walki, preferujący odmienną technikę. Podczas, gdy większość zawodników K-1 szkoli się w walkach wschodu, są również wśród nich sportowcy, trenujący inne dyscypliny, jak boks, a nawet piłkę nożną. W starciach K-1 liczy się połączenie techniki, strategii i ducha. Zawodnicy przygotowują się bardzo ciężko, ponieważ realia na ringu są bardzo brutalne. Jeśli jesteś słaby, to po prostu przeciwnik szybko ci to udowodni.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 8 KSW >>
KUP BILET >>
K-1 to najszybciej rozwijający się sport na świecie. Liczba jego zagorzałych zwolenników jest ogromna i wciąż rośnie, także w Polsce. To, co w nich najlepsze, to fakt, że mają nieprzewidywalny przebieg: wojownik, który sprawia wrażenie mającego fizyczną przewagę nad przeciwnikiem, może zostać znokautowany jednym, potężnym ciosem. Dość często zdarza się, że technika i szybkość dają przewagę nad rozmiarem i siłą. więcej...

Zobacz również

d48nlhl

* Krwawe rundy MMA*

* Hooligans rządzą się swoimi prawami*

* SZKOŁA PSYCHOPATÓW*

* Konkwistadorzy ringu (K1, MMA )*

d48nlhl

* Męskość w proszku*

Brutalne, bezlitosne ciosy i precyzyjne kopnięcia, zadawane z wielką intensywnością sprawiają, że ponad 80% walk kończy się nokautem. K-1 to niepowtarzalne widowisko - zapierające dech w piersiach walki, w których, w walce jeden na jednego, spotykają się najlepsi z najlepszych mistrzów; walki, w których każdy reprezentuje swój styl, swój kraj. Tutaj liczy się wszystko – honor, charakter, interesy, sława... Tysiące ludzi gromadzi się co roku, aby obejrzeć to niepowtarzalne show.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z 8 KSW >>
KUP BILET >>
W Warszawie walczyć będą najlepsi wojownicy, a zatem czeka nas niezwykle ekscytujące widowisko - zaciekłe, krwawe walki zawodników zdeterminowanych, aby dać z siebie wszystko i wygrać w imponującym stylu. Niepowtarzalny turniej K-1 EUROPE MAX 2008 GP rozwieje wątpliwości, kto ma prawo uważać się za najsilniejszego bojownika K-1 MAX na kontynencie europejskim.

Tutaj efektowne i ekspresyjne jest wszystko – od samej ceremonii otwarcia, wyjścia zawodnika na ring w towarzystwie cudownych dziewczyn, aż po nieprzewidywalną i pełną zwrotów, wyczekiwaną od dawna walkę tytułową

d48nlhl

_Więcej informacji: www.k-1network.pl_

Zobacz również

* Krwawe rundy MMA*

* Hooligans rządzą się swoimi prawami*

* SZKOŁA PSYCHOPATÓW*

* Konkwistadorzy ringu (K1, MMA )*

* Męskość w proszku*

d48nlhl

Podziel się opinią

Share

d48nlhl

d48nlhl