Trwa ładowanie...
11-07-2008 14:29

"Streaking" - nagi sport

"Streaking" - nagi sportŹródło: AFP
d2n2cdp
d2n2cdp

Niektóre dyscypliny sportu potrafią podnieść ze zdziwienia niejedną brew. Ludzie w swoim naturalnym pędzie ku ewolucji często wdrażają w życie sporty, które niejednokrotnie nigdy nie powinny powstać. Opisywany przez nas wcześniej "chess boxing" jest oficjalną odmianą takiego osobliwego sportu.

Niestety oprócz społecznie akceptowalnych, oficjalnych przejawów takiego rodzaju aktywności umysłowej, istnieją też nieoficjalne. Można nazwać je "podziemiem bolesnej kreatywności". Jednym z czołowych sportów podziemia jest "streaking". "Streaker" to, według słownika, osoba biegająca na golasa. Streakerzy zajmują się "profesjonalnym" obnażaniem i ukazywaniem swoich, niejednokrotnie wątpliwych, wdzięków biegając po stadionach lub miejscach publicznych.

Sport polega na umiejętnym wbiegnięciu na przykład na boisko, zwrócić na siebie uwagę widzów i kibiców, i uciec przed ochroną. Streakerzy często wypisują sobie na ciele różne hasła, które na pewno zostaną zauważone, zważywszy na miejsce gdzie zostały zapisane.

"Streaking" jest niebezpieczną dyscypliną, ale też taką, w której nie ma wygranych i przegranych. Są tylko tacy, którzy kończą w więzieniu czytaj więcej...

Zobacz również:

* Gotowe do gry! Gotowe do gry!*

* Postrzelona przez własne stringi Postrzelona przez własne stringi*

d2n2cdp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n2cdp